Facebook Google+ Twitter

Mech po 7 latach wraca z nową płytą! Premiera już 6 lutego

Zjednoczone Siły Natury Mech powracają z płytą "ZWO". Niesamowity band zaliczany do dinozaurów polskiego, rocka przedstawia nieziemski kawał solidnego grania, do którego przyłączyli się gościnnie znani muzycy.

 / Fot. Materiały prasoweZespół Mech jest świetnie znany od lat. To grupa, której potencjał zawsze zdawał się nie mieścić w żadnych, ustalonych kanonami granicach. Singiel "Królewski poker" onegdaj był jednym z najczęściej lądujących krążków na moim gramofonie, a "Żółta żaba żarła żur" (piosenka dla najmłodszych, którą wykonywał wokalista Maciej Januszko) był hitem wszystkich rockendrolowców uganiających się za piłką na szkolnym boisku i popijających "Tonic 76". "Bluffmania" i "Tasmania", to płyty, które słusznie nazywa się legendarnymi. Ostatnią płytą Mech uraczył słuchaczy w 2005 r.

Obecnie Mech niepokoi układ nerwowy, stawiając ściany dźwięków z chropawą naleciałością niczym Black Sabbath z Ozzie'm w swoich najlepszych czasach. Zespół koncertował wespół z Black Sabbath, Uriah Heep, Judas Priest czy Korn. Gościnnie udzielają się na nowym krążku zatytułowanym "ZWO", m.in: Adam Otręba (Dżem), Andrzej Nowak (TSA), Wojciech Hoffman (Turbo) i wielu innych. Płyta zawiera 12 utworów wydanych nakładem Metal Mind Production. Strona wydawnictwa przytacza słowa jednego z nowszych muzyków w zespole, Tomasza "Sooloo" Solnicy: "Warto było poczekać, przetrwać zmiany składu, żeby posłuchać w zaciszu swojego salonu, jak Mech zrywa Ci farbę ze ścian." Sam Maciej Januszko twierdzi, że muzyka jaką tworzą "to są grzmoty, a nie riffy."

Nawet jeżeli słoń nadepnął ci na ucho, to 6 lutego zwróć uwagę na premierę "ZWO" grupy Mech.

Slideshow do utworu "Twój morderca":Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.