Facebook Google+ Twitter

Mecz Japonia - Brazylia we Wrocławiu zagrożony? Lato zdecyduje

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz poinformował niedawno media, że 16 października we Wrocławiu odbędzie się mecz Brazylii z Japonią. Co ciekawe PZPN o tym fakcie dowiedziała się z gazet.

Sonda

Czy Grzegorz Lato jest dobrym prezesem PZPN?

 / Fot. PAP/Marcin BieleckiSpotkanie na nowym wrocławskim stadionie stoi pod znakiem zapytania. Prezes PZPN na obecną chwilę nie wyraził jeszcze swojej zgody na tego typu imprezę. Istnieje również realna szansa, że takiej zgody nigdy nie udzieli, informuje newsweek.pl.

Okazuje się, że w tym samym terminie w Warszawie spotkają się reprezentacje Polski i Anglii. "Termin koliduje prawdopodobnie z innym ważnym wydarzeniem piłkarskim - rywalizacją Polski z Anglią w Warszawie" - oświadczył Grzegorz Lato i dodał, że jest już po rozmowie z Rafałem Dutkiewiczem odnośnie spotkania wrocławskiego.

"Powiedziałem, że muszą sprawę przemyśleć. Nie mogą się odbyć w tym samym terminie i prawie o tej samej godzinie dwa takie mecze w Polsce" - powiedział na konferencji prasowej szef PZPN.

Lato zauważył, że chociaż o spotkaniu Japonii z Brazylią dowiedział się z mediów, to jednak decyzję o tym, czy mecz się odbędzie czy też nie, podejmie PZPN.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nie wiem dlaczego nie moga, w dwoch odleglych miastach .? Smieszne.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kusy
  • Jan Kusy
  • 16.03.2012 15:11

Jakim to prawem szef PZPN ma decydować, gdzie i kiedy mają grać drużyny innych narodowości? Nie jego sprawa.Stadion też nie należy do PZPN, jest własnością miasta WrocLaw i ludzi tu mieszkających. Z ich podatków został pobudowany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Seed
  • Seed
  • 15.03.2012 16:05

Ale co PZPN ma do Japońskiej czy Brazylijskiej piłki ?:O

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.