Facebook Google+ Twitter

Mecz o wszystko

"Musimy to wygrać. Z takim nastawieniem przyjechaliśmy tutaj (do Wrocławia) na mecz z Czechami" - powiedział trener reprezentacji Franciszek Smuda. "Ten mecz to mecz o wszystko i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę" - dodał.

Trener Franciszek Smuda w dobrym nastroju przed meczem z Czechami z Bogdanem Węgrzynkiem koordynatorem MENU Group / Fot. Bogdan WęgrzynekNa meczu z Czechami podczas hymnu rozciągnięta zostanie biało-czerwona flaga, w loży VIP zasiądą zaproszeni przez prezydenta piłkarskiej federacji Michaela Platiniego prezydenci Polski: Bronisław Komorowski, byli prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa oraz Czech Vaclav Klaus. W 96-osobowej loży oznaczonej symolem (L3) zasiądą także premier Donald Tusk, książę Monako Albert, wicepremier Rumuni Bela Marko, a także zaproszeni ambasadorzy, politycy i znamienici goście.

"Musimy to wygrać. Z takim nastawieniem przyjechaliśmy tutaj (doWierzymy, że nasi zawodnicy wygrają z Czechami / Fot. Bogdan Węgrzynek Wrocławia) na mecz z Czechami" - powiedział trener reprezentacji Franciszek Smuda. "Ten mecz to mecz o wszystko i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę" - dodał.

"Jestem pełen podziwu dla trenera Franciszka Smudy za przygotowanie reprezentacji narodowej do Mistrzostw Europy - Euro 2012, a także dla wszystkich, którzy się przyczynili do organizacji tak wspaniałej imprezy tutaj w Polsce i na Ukrainie. Teraz mogę zdecydowanie powiedzieć, że organizatorzy w pełni zdają egazmin. Atmosfera, jaka panuje na stadionach i w strefach kibica, jest fantastyczna" - powiedział Michael Platini.

Dariusz Dziekanowski w Bohemie w Nowym Sączu - Wszyscy jesteśmy Kibicami / Fot. Bogdan WęgrzynekW dobrych nastrojach są również nasi zawodnicy: uśmiechnięci, rozluźnieni i bardzo pewni wygranej z Czechami. Kiedy rozmawiałem z Kubą Błaszczykowskim przed meczem z Rosjanami widać było pewien niepokój, również u Roberta Lewandowskiego, natomiast dzisiaj widać pełny spokój i zdeterminowanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Ileż odsłon?
  • Ileż odsłon?
  • 22.06.2012 12:26

Ileż odsłon, Panie Bogdanie może Pan zdradzi receptę na taki sukces , he he he , aż nieprawdopodobne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może jest w nim "za dużo" pozytywów skutecznie odstraszających rożne komentujące anonimy? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A i komentarze merytoryczne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście 5 odsłon w ciągu minuty, no i te dwa (plus mój trzeci komentarze). REKORD ŚWIATA na W24

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skąd tyle odsłon? Jak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.