Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24342 miejsce

Mecz o wszystko

"Musimy to wygrać. Z takim nastawieniem przyjechaliśmy tutaj (do Wrocławia) na mecz z Czechami" - powiedział trener reprezentacji Franciszek Smuda. "Ten mecz to mecz o wszystko i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę" - dodał.

Trener Franciszek Smuda w dobrym nastroju przed meczem z Czechami z Bogdanem Węgrzynkiem koordynatorem MENU Group / Fot. Bogdan WęgrzynekNa meczu z Czechami podczas hymnu rozciągnięta zostanie biało-czerwona flaga, w loży VIP zasiądą zaproszeni przez prezydenta piłkarskiej federacji Michaela Platiniego prezydenci Polski: Bronisław Komorowski, byli prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa oraz Czech Vaclav Klaus. W 96-osobowej loży oznaczonej symolem (L3) zasiądą także premier Donald Tusk, książę Monako Albert, wicepremier Rumuni Bela Marko, a także zaproszeni ambasadorzy, politycy i znamienici goście.

"Musimy to wygrać. Z takim nastawieniem przyjechaliśmy tutaj (doWierzymy, że nasi zawodnicy wygrają z Czechami / Fot. Bogdan Węgrzynek Wrocławia) na mecz z Czechami" - powiedział trener reprezentacji Franciszek Smuda. "Ten mecz to mecz o wszystko i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę" - dodał.

"Jestem pełen podziwu dla trenera Franciszka Smudy za przygotowanie reprezentacji narodowej do Mistrzostw Europy - Euro 2012, a także dla wszystkich, którzy się przyczynili do organizacji tak wspaniałej imprezy tutaj w Polsce i na Ukrainie. Teraz mogę zdecydowanie powiedzieć, że organizatorzy w pełni zdają egazmin. Atmosfera, jaka panuje na stadionach i w strefach kibica, jest fantastyczna" - powiedział Michael Platini.

Dariusz Dziekanowski w Bohemie w Nowym Sączu - Wszyscy jesteśmy Kibicami / Fot. Bogdan WęgrzynekW dobrych nastrojach są również nasi zawodnicy: uśmiechnięci, rozluźnieni i bardzo pewni wygranej z Czechami. Kiedy rozmawiałem z Kubą Błaszczykowskim przed meczem z Rosjanami widać było pewien niepokój, również u Roberta Lewandowskiego, natomiast dzisiaj widać pełny spokój i zdeterminowanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Ileż odsłon?
  • Ileż odsłon?
  • 22.06.2012 12:26

Ileż odsłon, Panie Bogdanie może Pan zdradzi receptę na taki sukces , he he he , aż nieprawdopodobne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może jest w nim "za dużo" pozytywów skutecznie odstraszających rożne komentujące anonimy? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A i komentarze merytoryczne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście 5 odsłon w ciągu minuty, no i te dwa (plus mój trzeci komentarze). REKORD ŚWIATA na W24

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skąd tyle odsłon? Jak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.