Facebook Google+ Twitter

Mecz Polaków przy pustych trybunach

Niewielu sympatyków piłki nożnej obejrzy mecz reprezentacji z trybun Stadionu Śląskiego. Według szacunków organizatorów na stadionie pojawi się 5 tysięcy kibiców. Cały stadion może pomieścić 9 razy więcej osób.

Trening Polaków przed dzisiejszym spotkaniem / Fot. PAPJak informuje TVN24, dziś w katowickiej siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej sprzedano około setki biletów. Od 14.00 rozpoczęto sprzedaż "wejściówek", ale przed słynnym "kotłem czarownic" nie ustawiały się kolejki kibiców. Słowacy także nie rozdysponowali swojej puli (4 tysięce biletów). Pogoda również nie sprzyja kibicowaniu. Jest zimno i pada śnieg.

Organizatorzy szacują, że w na widowni pojawi się 5 tysięcy fanów. Oznaczałoby to, że zapełnią oni zaledwie ok. 1/9 miejsc, gdyż trybuny mogą pomieścić 47 tys. osób. Ponieważ już wcześniej wynajęto 1250 ochroniarzy, pilnujący porządku będzie co piątą osobą spotkaną na widowni.

Dzisiejszy mecz ze Słowacją jest ostatnim meczem eliminacyjnym do mundialu w RPA i ostatnim przed rozpoczęciem dwuletniej modernizacji Stadionu Śląskiego.

źródła: TVN24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

Kasia naprawdę przykro mi ale baaaardzo się mylisz, nie zaczepiam Cię i prosiłbym, żebyś też mnie nie zaczepiała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim zdaniem, przy tym poczuciu bezsilności, bojkot meczu to i tak bardzo pokojowe wyjście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Livia to nie ważne (to jest inna kwestia). Tak się nie robi. To jest nasza drużyna i należy ją wspierać zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Raju.. to jest metafora! Wiadomo, że tego typu związek musi istnieć.. Ale na jego czele powinien stać MENEDŻER! Osoba mająca łeb na karku i dbająca o dobro polskiej piłki. Dlaczego polskie szpitale przynoszą starty? Bo na ich czele stoją LEKARZE! Dyrektorem szpitala jest lekarz, który nie ma odpowiedniej edukacji do zarządzania taką dużą placówką.. W szpitalach, które zatrudniły na tym stanowisku prawdziwych menedżerów nie przynoszą strat! PZPN - które jest stowarzyszeniem, jeszcze z komunistyczną naklejką i socjalistycznymi przyzwyczajeniami.. nigdy w takiej formie nie będzie przynosić chluby polskiej piłce! Tutaj trzeba REFORMY, albo nawet REWOLUCJI. Zaorać i zacząć wszystko od początku. Amen.
A "Koniec PZPN" w najbliższym czasie ma wystosować dokładnie sformułowane postulaty wycelowane w kierunku Polskiego Związku Piłki ZSskorumpowanej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcinie cieszy mnie to, że jest tam taki pomysł ale wiesz czego ja się boję, że na tym jednym meczu się nie skończy. Już słyszałem, że niektórzy chcą ten "protest" kontynuować na dalsze mecze.

Tomasz Ja dalej stoję na stanowisku, że tak się nie robi własnej drużynie i sobie samemu. Forma protestu jest zła i nic z tego protestu nie wyjdzie dobrego. Nie ważne kto jest trenerem, piłkarzem, prezesem. Obowiązkiem kibica jest dopingować i kibicować.

PS kim jest Chudy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam, co wiesz o działalności KoniecPZPN.pl ? Wiesz jakie mają postulaty? Wiesz za co krytykują PZPN? Może warto najpierw zapoznać się z wypowiedziami organizatorów akcji, a później oceniać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"to pomyślałabym, że to Ty Adamie, bo i moje w dyskusjach z Tobą znikały, ale na szczęście nie osądziłam, a "cenzurujący" się odnalazł i okazał się być wydawcą:-)"

Konkretnie w jednej naszej dyskusji, w jednym wątku o muzyce. W tym jednym wątku wyleciały moje i Twoje posty. Zresztą na pytanie czy to Ty je wycięłaś odpowiedziałaś nieco wymijająco a nieco niewymijająco iż, "może tak, może nie". Ja nigdy postów nie wycinałem więc nie wiem skąd masz pomysł, że to ja mógłbym wycinać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"ojejciu jejciu jacy wszyscy tutaj porządni, jacy wszyscy wychowani, nikt nie używa brzydkich słów, nie operuje obraźliwymi treściami, lepiej pisać ironicznie niż wprost" - w polityce nazywa się to oczyszczaniem i podnoszeniem jakości dyskursu publicznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

'koniec PZPNu' śmiech na sali. A co miałoby być zamiast PZPN? Inny PZPN? Bo jakiś PolskiZwiązekPiłkiNożnej musi istnieć. To jest organizacja o bardzo długiej historii.

Marcin: "Jakby im zależało.. to odnieśliby się do krytyki! " Do czego się mają odnosić? Do tego bezsensu? Ten "protest" to nie jest krytyka. Krytyka to jest przynieść w punktach co jest źle i co poprawić. Zresztą oni się odnosili do tej akcji wcześniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jest taki pomysł na stronie "Koniec PZPN". A wcześniej dobrą formą jest ta obecna! Bo to nagłaśnia sprawę, jeżeli dojdzie do MARSZU, to więcej osób będzie o tym wiedzieć! Właśnie przez ten protest, który nagłaśniany przez media spowodował, że na oficjalną stronę protestu w dniu dzisiejszym nie dało się wejść!
Kasiu, dupa nie jest chyba zbyt wulgarnym słowem jak na w24:P A Chudy nie uważa "dziennikarstwa sportowego" za prawdziwe dziennikarstwo:D Raczej by tego nie docenił:]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.