Facebook Google+ Twitter

Mecz Polska - Anglia w Telewizji Trwam? "Pieniądze nie są problemem"

To nie żart - Telewizja Trwam chce pokazać mecz eliminacje MŚ 2014 Polska - Anglia! "Pieniądze nie są problemem" - mówi poseł PiS Andrzej Jaworski, reprezentujący telewizję Tadeusza Rydzyka.

Sonda

Zapłacisz za obejrzenie meczu Polska - Anglia?

 / Fot. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKAPRESSEInformację podał portal trojmiasto.gazeta.pl, po telefonicznej rozmowie z posłem PiS Andrzejem Jaworskim, który takiego newsa opublikował na Facebooku. "To jest doskonała okazja dla Telewizji Trwam, żeby zdobyć nowych widzów. Ojcu Rydzykowi ten pomysł się bardzo spodobał" - stwierdził poseł.

Czytaj też: Za mecz z Anglią zapłacimy 40 zł? Chytry plan Sportfive


Firma Sportfive za prawa do transmisji meczu żąda kwoty 1 mln euro, a TVP jest w stanie wyłożyć zaledwie 300 tys. Poseł Jaworski jest oficjalnym reprezentantem Telewizji Trwam w negocjacjach w tej sprawie. "Pieniądze nie są dla nas problemem. Ten mecz będą chciały oglądać miliony osób, więc zainteresowanie reklamodawców jest duże. Już mamy chętnych" - zapewnia poseł Jaworski. "Rozmawiałem już też ze Sportfive. Byli najpierw trochę przestraszeni, ale uspokoili się, gdy wysłałem do nich oficjalne pismo. Jestem przekonany, że uda nam się porozumieć" - dodaje.

Biorąc pod uwagę niedawne problemy TV Trwam z przyznaniem koncesji ze względów finansowych, twierdzenie, że pieniądze nie są przeszkodą, wydaje się dziwne. Kto ostatecznie pokaże październikowy mecz i w jakiej formie, dowiemy się zapewne niebawem.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 14.09.2012 22:58

TV Trwam pokaże tym dziadom z PO, że można pokazać mecz i szlag ich trafi z zawiści....
TVP ,TVN ,Polsat to wielkie szambo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MarcinFG
  • MarcinFG
  • 14.09.2012 20:29

Kto by w to uwierzył, że do tego dojdzie. Specjalnie gadają bo mają robić w całej Polsce "Marsze w obronie TV TRWAM wolnym mediów"

Komentarz został ukrytyrozwiń
wolf
  • wolf
  • 14.09.2012 19:50

Klecha Rydz robi sobie totalne jaja z ludzi a chodzi mu tylko o kasę. Dziadki dają się nabijać w butelkę. Facio najarany kasą a religię ma w du... jak i wiernych. Nie szkoda o nim pisać nie mówię o olaniu tego typa spod ciemnej gwiazdy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz dla nich pieniądze to rzeczywiście nie problem. Wycofali zyski z Amber Gold to patrzą gdzie je teraz ulokować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fanatyk
  • fanatyk
  • 14.09.2012 11:32

Co już kibole dobzi? moim zdaniem plotka. naiwniacy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
  • adam
  • 14.09.2012 10:22

Piszcie coś czasem o ojcu dyrektorze Mariuszu Walterze. Wiecie. To ten od lemingów. Szef ITI (TVN) Władca lemingów, odpowiedzialny za wprowadzenie manipulacji socjotechnicznej w Polskich mediach) Dzięki niemu jak śmierdzi aferami, leming może włączyć TVN 24 lub obejrzeć "Fakty" gdzie dowie się, że afera jest niewielka, że nic się nie stało, i że dość często porażki bywają sukcesami. Ojciec dyrektor Mariusz Walter. Zachęcam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grażyna Nowak
  • Grażyna Nowak
  • 14.09.2012 09:17

Może by tak osoby z tymi nickami:tak będzie Wczoraj 21:01 ,red Wczoraj 19:06 ,didi Wczoraj 20:49 obejrzycie sobie ten film w Telewizji Trwam o Tadeuszu Rydzyku.
Może by tak wszyscy patrioci, ci co tak wspierają Tadeusza Rydzyka obejrzeli , zmusili Telewizje Trwam do nadanie tego filmu dokumentalnego o Tadeuszu Rydzyku.
=======================
KIM JEST TADEUSZ RYDZYK
imperium ojca rydzyka - 1

http://www.youtube.com/watch?v=2DFJBnmhcmI

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 13.09.2012 22:39

Kto żyw i patriota zapraszamy na marsz w obronie wolnych mediów . 29 IX 2012. Won z hołotą postkomunistyczną , która nie potarfii meczu zagwarantować. Dosięgliśmy szczyt dna ,bez wątpienia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 13.09.2012 21:43

Ale to zabawne , niedawno mówili krytycznie o piłce nożnej .
@ didi 29 IX - DOBRA DATA -wolna sobota .Można zwieść autokarami [ Sakiewicz organizuje i finansuje ] kluby gazety polskiej i miłośników mediów rydzyka . Czy nie szkoda kasy ? Lepiej rozdać potrzebującym .

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak będzie
  • tak będzie
  • 13.09.2012 21:01

Będziemy didi - zwyciężymy!!!!!