116050 miejsce

Mecz Polska - Litwa. Relacja live. Polska przegrała 0:2

• Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-25 20:25

W Kownie kadra Smudy zagrała z reprezentacją Litwy. Trener Litwinów wystawił stosunkowo słaby, rezerwowy zespół, a mimo tego gospodarze wygrali 2:0.

Mecz Polska - Litwa / Fot. PAP/EPA/STR LATVIA OUT/LITHUANIAMecz Polska - Litwa / Fot. PAP/EPA/STR LATVIA OUT/LITHUANIAW piątek 25 marca Kadra Smudy zagrała w Kownie z reprezentacją gospodarzy. Trener Litwinów najwyraźniej nie obawiał się polskiej reprezentacji, ponieważ wystawił do gry skład złożony w dużej mierze z zawodników rezerwowych. Miał rację - Polacy przegrali 0:2.

Sebastian Kryger: Po słabym widowisku Polska przegrała z Litwą 0:2

Relacja Live:

93. minuta - koniec. Polacy przegrali 2:0 z Litwą.

88. minuta - Kijanskas otrzymuje żółtą kartkę za opóźnianie gry.

87. minuta - Panka zastąpiony przez Razanauskasa.

81. minuta - Jodłowiec wchodzi za Dudkę.

79. minuta - Wydawałoby się 100-procentowa okazja, została zmarnowana przez Polaków. Trzech zawodników kolejno oddawało nieudane strzały. Żółta kartka dla Tomasa Zvirgzdauskasa.

74. minuta - Kucharczyk zastępuje Lewandowskiego.

71. minuta - Galkievicius wchodzi za Danileviciusa.

69. minuta - Guerreiro wchodzi za Obraniaka.

66. minuta - Polscy chuligani znowu pokazali "klasę", rzucając race w stronę litewskiej policji. Oby zostali szybko doprowadzeni do porządku.

63. minuta - Grosicki ładnie uderzył. Ale to za mało...

61. minuta - Ratuje nas trafienie Panki w słupek. Mało brakowało.

60. minuta - Piękna akcja Polaków, niestety zmarnowana przez Lewandowskiego.

54. minuta - Litwini atakują coraz częściej.

51. minuta - Mocny, na szczęście niecelny, strzał Danileviciusa.

47. minuta - Koniec pierwszej połowy.

46. minuta - Kolejna zmarnowana przez Polaków sytuacja. Tym razem zadaniu nie podołał Obraniak.

45. minuta - Faul i pierwsza żółta karta w spotkanie - dla Kamila Glika.

40. minuta - Lewandowski pudłuje w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

38. minuta - Polacy grają coraz bardziej nerwowo, nieskładnie atakują pole karne rywali.

29. minuta - 2:0 dla Litwy! Nasza obrona popełnia wiele błędów - Bramkarz nie miał szans. Strzelał Cesnauskis.

27. minuta - Błaszczykowski strzela niecelnie. Rzut rożny dla Polaków.

24. minuta - Pierwszy rzut rożny dla Litwinów. Piszczek dobrze interweniuje i wybija piłkę.

20. minuta - Małkowski powstrzymuje strzał.

19. minuta. Po szybkiej kontrze gol dla Litwinów. Strzelał Mikoliunas (to jego 3. bramka w kadrze narodowej).

16. minuta - Lewandowski oddaje potężny strzał na bramkę przeciwników, jednak bramkarz gospodarzy odbił piłkę.

13. minuta - Dudka faulowany.

12. minuta - Pierwszy rzut rożny dla Polaków w meczu.

8. minuta - Pierwszy rzut wolny dla gospodarzy.

6. minuta - Pierwszy rzut wolny dla Polaków.

5. minuta - Niecelny strzał Błaszczykowskiego.

4. minuta - Pierwsza akcja Polaków pod bramką przeciwników, niestety Błaszczykowskiego powstrzymał Karcemarskas.

1. minuta - Grę rozpoczęli Polacy

20:25 - Piłkarze są już na boisku. Spotkanie rozpoczęło się dosyć niefortunnie dla gospodarzy - realizatorzy dźwięku przerwali w połowie odtwarzanie nagrania z litewskim hymnem.