Facebook Google+ Twitter

Mecz Polska - Rumunia unieważniony przez FIFA

Dziennikarze programu "Cafe Futbol" w Polsacie Sport poinformowali, że FIFA unieważniła wygrany 4:1 mecz naszych zawodników z reprezentacją Rumunii. Dlaczego? Nasi rywale przeprowadzili nadmierną liczbę zmian.

 / Fot. Piotr DrabikInformacje te wydają się bardzo prawdopodobne, mimo iż niektórzy zapytają, dlaczego tak właśnie jest? Otóż w meczach towarzyskich dozwolona jest możliwość dokonania maksymalnie sześciu zmian przez każdy zespół. Mimo iż spotkanie rozgrywane w Hiszpanii było poza oficjalnym terminem FIFA, to jednak nie zwalnia to trenerów z przestrzegania tych przepisów. I właśnie tego dotyczy ta sprawa. Waldemar Fornalik wywiązał się z limitu zmian, natomiast Victor Piţurcă już nie i przeprowadził ich aż osiem. W związku z tym działacze FIFA uznali, że takiego meczu wcale nie było i nie zostanie on oficjalnie odnotowany. Również punkty jakie za niego zarobiliśmy nie będą się liczyć w rankingu reprezentacji.

Przypomnijmy również, że w tym spotkaniu , grająca ( oprócz Piotra Celebana) w krajowym składzie reprezentacja Polski, wygrała aż 4:1. Dwie bramki strzelił Łukasz Teodorczyk, a po jednej Daniel Łukasik i Szymon Pawłowski.

Lubisz oglądać mecze piłki nożnej? Chcesz wiedzieć, kiedy są transmisje? Sprawdź aktualny program telewizyjny!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wielka mi afera :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie Polacy tylko Rumuni takie było ich podejście do tego meczu , trening , a nie mecz miedzy państwowy . Wyszło jak wyszło . A prawda powróciła szybko w meczu z (Irlandia 2 : 0 Polska) , stara bieda Polskiej piłki , graja, ale do pewnego momentu .

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzie byli sędziowie .Gdzie byli obserwatorzy z FIFA. Po prostu Polacy zrobili sobie trening?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.