Facebook Google+ Twitter

Mecz Polska-Portugalia. Jak wrócić ze Stadionu Narodowego?

Na stadion dojedziemy m.in. specjalnym tramwajem 77 i autobusem 909, do domów wrócimy linią Z, 902, 903 lub 923. Sprawdźcie, co ZTM przygotował kibicom.

Zmiany są skomplikowane i na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie dzielą się na etapy i podetapy. Obowiązują od dzisiaj, od godz. 17, do 1 marca, do godz. 1.

Jak najprościej dotrzeć na mecz?

Od godziny 17 do 22.15 z ruchu wyłączona będzie ulica Francuska, na odcinku od ronda Waszyngtona do ul. Zwycięzców, przez co autobusy 117, 138 i 146 zostaną skierowane na trasy objazdowe (Zwycięzców - Saska - al. Waszyngtona).

Od 18 do 20.45 uruchomione będą dodatkowe środki komunikacji: jeżdżący co 3-4 minuty tramwaj nr 77 (PL. Narutowicza - Grójecka - pl. Zawiszy - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona - Wiatraczna) i autobus 909 (PL. Hallera 12 - Jagiellońska - zawrotka na rondzie Starzyńskiego - Jagiellońska - Marcinkowskiego - Targowa - al. Zieleniecka - Rondo Waszyngtona).

Jak wrócić z meczu?

Od godz. 22.15 wyłączonych będzie wiele ulic: Francuska, Al. Jerozolimskie, wiadukt i most Poniatowskiego, al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, Al. Zieleniecka, a także nie będą kursować tramwaje od pl. Starynkiewicza do ul. Targowej i ronda Wiatraczna.

Uruchomiony zostanie dodatkowy autobus Z, kursujący co 10 minut, który będzie poruszał się po trasie: WIATRACZNA - al. Waszyngtona - Kinowa - al. Stanów Zjednoczonych - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - pl. Na Rozdrożu - Al. Ujazdowskie - pl. Trzech Krzyży - Nowy Świat - Al. Jerozolimskie - Pl. Zawiszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mmk
  • mmk
  • 01.03.2012 06:56

Zremisowali. Nasi zremisowali z szóstą drużyną świata. Bardzo mnie to cieszy. Jest szansa, ze na Mistrzostwach pokażemy się z nieco lepszej strony. Pozdrawiam polską drużynę piłkarską!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.