Facebook Google+ Twitter

Mecze Euro 2008 do obejrzenia w internecie

Już nie tylko w telewizji, ale i w internecie będzie można oglądać mecze Euro 2008. Redefine, polsatowska spółka zajmująca się wprowadzaniem formatów telewizyjnych do internetu, postanowiła dać internautom możliwość oglądania meczów w sieci.

Logo Euro. / Fot. UEFAAby obejrzeć spotkania, należy pobrać specjalne oprogramowanie. Program działa jedynie w środowisku Windows. - Usługa dostępna jest tylko w Polsce. Wiąże się to z udzieloną przez UEFA licencji krajowym nadawcom meczów Euro - komentuje Teresa Wierzbowska z działu PR firmy Redefine. - Jednak dzięki naszym partnerom (ATM S.A, Netia S.A. oraz Telekomunikacja Polska S.A. - przyp. red.), docieramy do niemal wszystkich polskich internautów. Usługi tych operatorów obejmują 100 procent rynku sieci internetowych - mówi Wierzbowska.

Zdaniem Wierzbowskiej jednocześnie ze strony korzystać będzie mogło nawet 100 tys. osób. Korzystanie z aplikacji Ipla (dzięki, której możliwe będzie oglądanie spotkań - przyp. red) dostępnej na stronie internetowej serwisu Euro, uzależnione jest od posiadania polskiego IP, przydzielonego przez jednego z dystrybutorów sieci. Pobranie aplikacji ze strony internetowej nic nie kosztuje. - Tuż po pobraniu aplikacji, należy zalogować się do systemu swoim numerem IP. Oprócz systemu operacyjnego Windows, nic więcej nie jest wymagane - komentuje Wierzbowska.

Minimalne wymagania techniczne potrzebne do korzystania z aplikacji:
Microsoft Windows 2000/XP/Vista, SP 2+; Windows Media Player 10 lub 11; DirectX 9.0; łącze internetowe 1 Mbps; procesor 500 MHz; pamięć RAM 512 MB; wolne miejsce na dysku 200 MB; karta dźwiękowa 16-bitowa;
monitor o rozdzielczości Super VGA (800x600); karta graficzna z pamięcią RAM 64 MB.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jest sopcast i wiele, wiele innych programów...i nie trzeba się trudzić:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od lat działa sprawdzony Sopcast, a po za tym, lepiej chyba oglądać mecze w plenerze wraz z tysiącami innych kibiców?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.