Facebook Google+ Twitter

Mecze Euro 2008 pod chmurką

Jeśli nie masz biletu na mistrzostwa Europy, a w pubach i restauracjach od dawna nie ma już miejsca, wybierz kibicowanie na świeżym powietrzu.

Zaproszenie. / Fot. Materiały organizatoraZnakomitą propozycję dla kibiców piłki nożnej szykuje Warszawa. W różnych miejscach stolicy zostaną rozstawione telebimy, na których będzie można obejrzeć mecze wszystkich drużyn grających na Euro 2008. Największą radość kibicom sprawi FAN PARK na Polu Mokotowskim. Kilkusetosobowa trybuna pomieści miłośników futbolu, którzy będą mogli obserwować zmagania piłkarzy na ekranie o powierzchni 30 metrów kwadratowych. FAN PARK budowany jest u zbiegu ul. Czubatki, Fińskiej i Leszowej. Wstęp będzie bezpłatny. Transmitowane w nim będą wszystkie mecze (a także powtórki spotkań i najciekawsze fragmenty spotkań). Dla kibiców szykowane są różne atrakcje i konkursy. Głównymi nagrodami będą bilety na półfinał i finał mistrzostw oraz samochód. W przerwie meczu kibiców będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowane strefy gastronomiczne, gdzie będą mogli coś zjeść i wypić. FAN PARK będzie otwarty codziennie w dniach 7-29 czerwca w godzinach 16-24, a w soboty i niedziele 16-2.

Plakat. / Fot. Materiały organizatora- FAN PARK to ogromne przedsięwzięcie. Jest ono pierwszym tego typu i na taką skalę - pod względem wielkości, a także długości trwania - realizowanym w Polsce. Wierzymy, że fani piłki nożnej, którzy odwiedzą Pole Mokotowskie i FAN PARK poczują atmosferę prawdziwego stadionu i wrażenia, których doznają, pozostaną w ich pamięci na długo – powiedziała Sylwia Ziemacka, Senior Event Manager w Euro RSCG 4D (organizator FAN PARKU).

O fanów piłki nożnej zadbały także poszczególne dzielnice. Ratusz Bemowa wystawia wielki ekran przy ul. Raginisa. Wybrane mecze emitowane będą także na telebimie w dzielnicy Wilanów. Najważniejszy mecz Polaków z Niemcami będzie można obejrzeć na Podzamczu. Gdyby jednak kibicowanie pod chmurką okazało się niemożliwe, przeczytaj gdzie jeszcze można obejrzeć mecz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Miła inicjatywa dla tych, ktorzy nie lubią siedzieć przed telewizorem w domowym zaciszu, ciekawe czy mecze "nie-Polaków" będą miały równie wielkie wzięcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.