Facebook Google+ Twitter

Mecze reprezentacji jedynie na Stadionie Narodowym?

Mecze z Ukrainą i San Marino zagramy na Stadionie Narodowym - twierdzi prezes PZPN Zbigniew Boniek.

 / Fot. pjahr/public domainWedług informacji Interii zarząd PZPN ma zamiar wprowadzić specjalną politykę cenową, aby podczas spotkania z San Marino wypełnić Stadion Narodowy w Warszawie do ostatniego miejsca. Całkiem możliwe, że w sprzedaży będzie dostępny pakiet, czyli mecze z Ukrainą (22 marca) i San Marino (26 marca). Ostatnio z San Marino zmierzyliśmy się w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w RPA. Spotkanie rozgrywane było w Kielcach, niestety pojemność miejscowego stadionu wynosiła zaledwie 15 tysięcy widzów.

"Najwyższa pora, aby skończyć z chorym podejściem, iż liczba widzów na mecze reprezentacji uzależniona jest od stopnia atrakcyjności przeciwnika. To nasza reprezentacja powinna być główną atrakcją! Kiedy w dzieciństwie chodziłem na stadion żużlowy, czy też hokeistów Polonii Bydgoszcz przeciwnicy mnie nie interesowali", stwierdził Zbigniew Boniek.

Poglądy prezesa PZPN nie wzięły się znikąd. W Anglii wszystkie spotkania reprezentacji narodowej rozgrywane są na słynnym Wembley i nikt nie ma do tego żadnych pretensji. Reprezentacja naszego kraju rok 2013 rozpocznie od spotkań z Rumunią i Irlandią, odpowiednio 2 i 6 lutego.

Na dokładkę ostatni mecz Polska - San MarinoZarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.