Facebook Google+ Twitter

Mecze Widzewa tylko dla bogatych

Widzew podał ceny biletów i karnetów. Okazało się, że dla zarządu klubu mecze z Dolcanem Ząbki są równie drogie jak spotkania z Legią Warszawa. – Ceny biletów są za wysokie – oburzają się kibice.

 / Fot. Zdjęcie umieszczone w domenie publicznej. http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Widzew_%C5%81%C3%B3d%C5%BA_match.jpgNajbliższy mecz na własnym stadionie Widzew rozegra 16 sierpnia. Łodzianie podejmować będą beniaminka I ligi - Flotę Świnoujście. Wczoraj działacze klubu z al. Piłsudskiego przedstawiły ceny wejściówek na mecze Widzewa. Choć Widzew zbliżający się sezon spędzi w pierwszej lidze to ceny biletów i karnetów będą jak z ekstraklasy. Niezadowoleni tym faktem są natomiast fani łódzkiej drużyny.
- Staramy się dostosowywać nasza ofertę do potrzeb i oczekiwań kibiców – odpowiadają na zarzuty kibiców włodarze Widzewa.

Trudno się nie zgodzić z jednym. Oferta, choć droga to przygotowana przez łódzki klub jest w pełni profesjonalnie i posiada wiele promocji: bilety kupowane z wyprzedzeniem będzie można nabyć nawet 33 proc. taniej. Specjalne ulgi klub przygotował dla kobiet i młodzieży do lat 14 - będą oni mogli kupić bilety 60 proc. taniej, zaś karnety - 40 proc. taniej. Najtańsze bilety normalne będą w cenie 15 zł, zaś ulgowe - 9 zł. Najatrakcyjniejsze cenowo pozostają karnety, które będzie można nabyć nawet za 1 zł w ramach programu "Jest nas coraz więcej". Również placówkom oświatowym Widzew zaoferuje bilety grupowe w cenie 1 zł. Warto również dodać, że kibice łódzkiej drużyny otrzymają karnety w postaci wygodnych kart kredytowych. Na stadionie zainstalowano bowiem odpowiednie czytniki.

 / Fot. Oficjalna strona drużyny- Najbardziej atrakcyjne cenowo są karnety. Podobnie jak w poprzednim sezonie, chcemy oferować szczególnie korzystne warunki naszym wiernym kibicom. Pragniemy zachęcić także do pojawiania się na stadionie nowych kibiców - opowiada Tomasz Wójkowski, wiceprezes KS Widzew Łódź S.A.

Ceny karnetów: A (kryta) - 400 zł; A6-11 - 200 zł; B - 120 zł; C - 200 zł; D - 160 zł;
Ceny biletów: na tydzień przed meczem: A - 60 zł; A6-11 - 30 zł; B - 18 zł; C - 30 zł; D - 24 zł; w dniu meczu: A - 75 zł; A6-11 - 37,5 zł; B - 22,5 zł; C - 37,5 zł; D - 30 zł.

W niedzielę z Zagłębiem


Wczoraj Trybunał Arbitrażowy przy PKOL utrzymał degradacje Zagłębia Lubin. Decyzja ta spowodowała, że w najbliższą niedzielę Widzew rozegra mecz ligowy. W Polkowicach (stadion w Lubinie jest remontowany) łodzianie rozegrają spotkanie z Zagłębiem, początek o godz. 17. W składzie Widzewa zobaczymy już zapewne nowych zawodników – Marcina Robaka czy Macieja Mielcarza.

Widzew przeciw chuliganom


Widzew prowadzi rozmowy z władzami Motoru Lublin, by wyjaśnić w jaki sposób na trybunie dla gości podczas ostatniego meczu ligowego przebywało ponad 1000 osób, podczas gdy klub organizował wyjazd tylko dla 450 kibiców. Zarząd Widzewa zwrócił się również z prośbą do władz Motoru o przekazanie nazwisk osób, które dodatkowo zasiadały na trybunie gości, jak również nazwisk zidentyfikowanych kibiców, którzy uczestniczyli w zamieszkach na stadionie podczas sobotniego meczu.

W przyszłym tygodniu władze Widzewa spotkają się z przedstawicielami kibiców klubu, by uzgodnić, w jakim zakresie mogą oni pomóc w identyfikacji osób odpowiedzialnych za wydarzenia podczas meczu w Lublinie i wpłynąć na unikniecie podobnych zdarzeń w przyszłości. Od wyników tych rozmów będą zależały dalsze kroki, jakie klub podejmie w stosunku do kibiców.

źródło: www.widzew.lodz.pl .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.