Facebook Google+ Twitter

Media: czy film z Okęcia zaszkodzi Komorowskiemu?

W serwisie youtube.com pojawił się krótki filmik zatytułowany "Komorowski i Tusk śmieją się nad trumnami ofiar tragedii Smoleńskiej". Nagranie pochodzi z 16 kwietnia 2010 roku, z TVP Info. Autor wideo wyciął z relacji fragment, na którym Bronisław Komorowski i Donald Tusk rozmawiają i śmieją się, czekając na Okęciu na lądowanie samolotu z trumnami ofiar katastrofy smoleńskiej. "Ten film ma pogrzebac Komorowskiego?" - pyta dziennik.pl. "Filmowy” atak PiS na Komorowskiego?" - pytają w tytule swojego artykułu dziennikarze Wprost.

Film można oglądać poniżej:Filmik rozpoczyna się tytułem: "Wylądował samolot z ciałami ofiar katastrofy... zobacz kto się nieźle bawi". Następnie widzimy płytę lotniska na Okęciu oraz osoby zgromadzone w tym miejscu. W materiale wideo możemy oglądać Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska. Mężczyźni rozmawiają i śmieją się.

O sprawie pisały w poniedziałek ogólnopolskie media. Uwage poświęcił mu dziennik.pl. W tytule materiału dziennikarze serwisu zastanawiają się czy ten film zaszkodzi Komorowskiemu.


Tymczasem internetowe wydanie tygodnika Wprost, przywołuje opinie internautów, którzy twierdzą, że to polityczny atak PiS na PO, w ramach trwającej kampanii prezydenckiej.

Filmik wzbudza wiele kontrowersji, oto opinie internautów, związane ze sprawą (zachowana oryginalna pisownia - przyp. red):

"Proszę, Proszę!!! Oto nasz (wasz) wspaniały kandydat na prezydenta. Tak zobaczycie, co
z jego koleżką Donaldem T. zrobią z Polski, a potem będziecie wołać ratunku..." - pisze internauta o nicku DiverM62 w serwisie youtube.com.

"Takiego prezydenta to ja naprawdę nie chcę. :( " - stwierdza mariovan na wykop.pl

"A cóż to takiego że się uśmiecha to nikt z jego bliskich,a co ma płakać???" -
pyta jj na stronie se.pl

"Znowu wracanie do tragedii Smoleńskiej ? Żałosne. Gratuluje autorowi tego filmiku xD. Widać niczym innym już nie potraficie argumentować swojego poparcia Kaczorowi. Może tak wyjąć na wierzch wywiadziki z córką zmarłej pary prezydenckiej po tragedii w Galach itp? Ale nie dla was ważne kto stoi z główką u dołu i popłakuje tak jakby to miało o czymś świadczyć" - twierdzi Miko992 w serwisie youtube.com

"Co za bzdura ten film...." - stwierdza internauta o nicku rmodzel w serwisie youtube.com

16 kwietnia 2010 roku, gdy do kraju powróciły ciała: Ewy Bąkowskiej, Franciszka Gągora, Przemysława Gosiewskiego, Bronisława Gostomskiego, Izabeli Jarugi-Nowackiej, Zdzisława Króla, Wojciecha Seweryna oraz Janusza Zakrzeńskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żenujące. I taki kolo ma nas reprezentować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.