Facebook Google+ Twitter

Media gminne. Biuletyn gminy Laskowa

Ukazał się lipcowy numer "Biuletynu Informacyjnego Gminy Laskowa". Wydawcą biuletynu jest Urząd Gminy Laskowa (woj. małopolskie).

"Główka" Biuletynu Informacyjnego Gminy Laskowa / Fot. Józef KomarewiczUkazał się lipcowy numer "Biuletynu Informacyjnego Gminy Laskowa". Wydawcą biuletynu jest Urząd Gminy Laskowa (woj.małopolskie). Do tej pory Laskowa wydała 38 numerów gminnego czasopisma.

W najnowszym numerze dziennikarze laskowskiego biuletynu piszą m.in. o tym, iż kapela regionalna "Laskowioki" zdobyła w maju br. wyróżnienie w postaci "Złotych Basów" w 30. Konkursie Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych "Druzbacka" w Podegrodziu. Poinformowano również o parafiadzie regionalnej zorganizowanej w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Laskowej. Młodzież startowała w różnych konkurencjach sportowych. Na przykład w ringo dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Justyna Zelek z Laskowej, w ringo chłopców pierwsze miejsce zdobył Marcin Wieczorek z Laskowej, w tenisie stołowym dziewcząt najlepszą okazała się Maria Surdziel z Jaworznej, zaś w tenisie stołowym chłopców pierwsze miejsce zająl Rafał Krawczyk z Jaworznej.

Laskowski biuletyn informuje o zorganizowanym w gminie XIII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych "W cieniu Kretówki". Zamieszczono również wiadomości o działalności Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.