Facebook Google+ Twitter

Media zapominają o Kubicy. Przez brak informacji?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-08 13:08

Mija kolejny dzień bez jakiejkolwiek informacji z Pietra Ligure o stanie zdrowia Roberta Kubicy. Nic dziwnego, że o Polaku zaczynają zapominać główne serwisy sportowe, nawet te poświęcone Formule 1. Na oficjalnej stronie serii - f1.com, ostatni artykuł traktujący w pełni o Polaku był opublikowany... 2 marca.

Mija kolejny dzień bez jakiejkolwiek informacji z Pietra Ligure o stanie zdrowia Roberta Kubicy. Nic dziwnego, że o Polaku zaczynają zapominać główne serwisy sportowe, nawet te poświęcone Formule 1. Znamienne jest to, że na oficjalnej stronie serii - f1.com, ostatni artykuł traktujący w pełni o Polaku był opublikowany... 2 marca.

Blokada informacyjna, jaka zdaje się być nałożona na nas przez otoczenie Roberta, sprawia, że zainteresowanie mediów stanem Polaka maleje. Wiemy, że mają oni dobre intencje i chcą chronić prywatność i spokój Kubicy, ale nie może dojść do tego, że środowisko Formuły 1 zapomni o Kubicy. Jedyne informacje jakie otrzymujemy to wypowiedzi lekarzy lub pielęgniarek. Ostatnią wiadomością pochodzącą od menadżera Polaka, Daniele Morelliego, była ta, że nie są planowane dalsze operacje Roberta. Dzień po niej dowiedzieliśmy się, że kierowca Lotus Renault przejdzie kolejny zabieg łokcia...

Wiemy, że Polak nigdy nie był uwielbiany przez władze F1 i osoby zarządzające mediami przy FIA. Na pewno dlatego, że Kubica nigdy nie był medialnym lwem, nie było wokół niego żadnych kontrowersji, niechętnie spotykał się z dziennikarzami. Brak przez ponad 36 dni jakiejkolwiek informacji o krakowianinie na oficjalnej stronie F1 jest świadectwem tego, że nikt o PR Polaka nie zadba, jeżeli nie zrobi tego jego własne otoczenie.

Kubica nigdy nie miał Twittera czy Facebooka, na których zamieszczałby informacje o sobie, ale posiadanie sprawnej strony internetowej to w dzisiejszych czasach konieczność. Robert właściwie działającego serwisu nie ma - ani w języku polskim, ani angielskim. W dziale "aktualności" znajdziemy na niej informację z 16 lutego... Co więcej, przy stronie istnieje informacja w wyszukiwarkach, że "mogła ona paść ofiarą ataku", co skutecznie odstrasza kibiców od jej odwiedzania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ten tekst został opublikowany na www.powrotroberta.blogspot.com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.