Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5701 miejsce

Medialna afera wokół ślubu Dawida Wolińskiego

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-08-11 20:06

Dwa tygodnie temu wszystkich zdziwiła informacja o ślubie Dawida Wolińskiego. Później jeden z tabloidów ogłosił, że projektant jest gejem. Medialna burza wokół zagadkowego ślubu celebryty cały czas trwa. Jaki będzie jej finał?

Takie zdjęcie pojawiło się na publicznym profilu projektanta / Fot. Facebook / oficjalny publiczny profil Dawida WolinskiegoPod koniec lipca na oficjalnym profilu Dawida Wolińskiego na jednym z portali społecznościowych pojawiła się seria zdjęć projektanta z jego znajomymi w eleganckich kreacjach. Bardziej wyglądało to na bankiet lub uroczystą kolację, ale sam zainteresowany zasugerował, że był to jego ślub. Przy jednym ze zdjęć napisał: "No to pozamiatane moi kochani. Czekam na gratulacje. Skromnie, romantycznie - tylko najbliżsi". Wszyscy wówczas zaczęli się zastanawiać, czy to może być prawda.

Zainteresowanie wzbudziły też stroje "młodej pary". Ani Dawid Woliński, ani jego partnerka ze zdjęć, nie mieli na sobie klasycznych ślubnych kreacji. Spekulowano, że stroje zostały uszyte specjalnie na tę okazję przez samego Wolińskiego. Jednak te przypuszczenia okazały się nieprawdą. Portal plotkarski Flesik.pl opublikował niedawno artykuł, z którego wynika, że sukienkę dla kobiety stojącej u boku Dawida Wolińskiego zaprojektował jego konkurent na modowym rynku - Plich. Co więcej, wcześniej tę samą kreację miała na sobie wcześniej prezenterka Polsatu - Agnieszka Popielewicz. Zastanawiające jest to, dlaczego Woliński zgodził się na takie rozwiązanie i dlaczego sam nie uszył sukienki dla swojej rzekomej wybranki. Wszystkie te czynniki powodują, że prawdziwość tego ślubu jest coraz mniej prawdopodobna.

Oliwy do ognia dodał artykuł w jednym z polskich brukowców, a dokładnie Super Express. Dziennikarze zamieścili w nim zdjęcia apartamentu, w którym miesza projektant i opatrzyli to tytułem: "Oto mieszkanie znanego geja". Sam zainteresowany nie skomentował jeszcze tych informacji. Natomiast wnioskując po wpisach na jego oficjalnym profilu, można się spodziewać, że obecnie przebywa na wakacjach. Jak długo jeszcze potrwa to zamieszanie wokół jego osoby? Czy kiedyś dowiemy się prawdy?

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.