Facebook Google+ Twitter

Medialna burza z gejami w tle trwa. Zewsząd słychać pioruny

"Człowiek z wiarą w wielkiej klapie czy wielka klapa wiary w człowieka?" - pyta Wojewódzki na Facebooku, "On się tym chełpi, że ma takie głupie poglądy" - komentuje wypowiedź Wałęsy Senyszyn, "Nie zgadzam się z ojcem" - mówi syn Jarosław...

"W żadnym przypadku nikogo nie będę przepraszał" - oświadczył Lech Wałęsa / Fot. Print Screen"W żadnym przypadku nikogo nie będę przepraszał" - oświadczył Lech Wałęsa, odnosząc się do swojej
wypowiedzi dotyczącej homoseksualistów.
O tym, że zdaniem byłego prezydenta geje w Sejmie powinni siedzieć w ostatnim rzędzie, wiemy już od piątku. Wczoraj za sprawą wypowiedzi Lecha Wałęsy skierowanej do dziennikarzy dowiedzieliśmy się, że "prawie cały naród go popiera" i że takiego zrozumienia to "chyba nigdy nie miał".
A czego dowiedzieliśmy się dzisiaj?

Choć Lech Wałęsa wciąż zażarcie broni swych słów, publikuje w sieci głosy poparcia, to rozpętanej w piątek burzy, wciąż nie widać końca. Pioruny wciąż grzmią. Jedne są bliższe, łagodniejsze, jak choćby te pochodzące ze strony syna noblisty, Jarosława Wałęsy, który w swych wypowiedziach wyraźnie odcina się od ojca - "Nie zgadzam się z ojcem. Chciałbym z nim porozmawiać. Powiem mu, że żyjemy już w innym świecie i że tak, jak kiedyś on walczył o wolność, tak my teraz walczmy o równouprawnienie. Ojca trudno będzie przekonać, ale usiądziemy całą rodziną, porozmawiamy, może się uda. Może dobrze byłoby, gdyby po tym, co powiedział o homoseksualistach, ojciec miał problemy na Zachodzie. Jeśli nie chce słuchać naszych głosów, może przekonają go koledzy nobliści. Bezrefleksyjny człowiek jest skazany na porażkę".

Inne pioruny, mimo, że nieco dalsze, ostatecznie okazują się wyładowaniami o bardzo dużym natężeniu i donośnym grzmocie. Taką wypowiedzią jest choćby komentarz Joanny Senyszyn - " On się tym chełpi, że ma takie głupie poglądy. Nie należy jednak dopatrywać się złej woli, tam gdzie jest głupota.". Według europosłanki SLD, gościa "Kropki nad i", w TVN 24, były prezydent chce powrotu do przedwojennych gett ławkowych, a słowa dotyczące gejów "to słowa skandaliczne, ale czego spodziewaliśmy się po Wałęsie. Przez całą jego prezydenturę mówił skandaliczne rzeczy, zawsze miał problemy z językiem polskim i poprawnym wyrażaniem swoich myśli. A nagrodę Nobla dostał jako symbol zmian, które zaczęły się w Polce, a objęły całą Europę Środkowo-Wschodnią.".

Jak każdą burzę, tak i tę, medialną charakteryzują wyładowania wstępne oraz powrotne, a grzmoty, które im towarzyszą są skutkiem gwałtownego rozgrzania powietrza, które stało się bardzo gorące po komentarzu, a właściwie pytaniu Kuby Wojewódzkiego, na Facebooku - "Człowiek z wiarą w wielkiej klapie czy wielka klapa wiary w człowieka?", pod którym dziennikarz zamieścił zdjęcie ze spotkania Lecha Wałęsy z Eltonem Johnem, a pod nim podpis - "Jest rok 1984. Elton John odwiedza Lecha Wałęsę, udowadniając tym samym, że świat o nim nie zapomniał. Polska w komunie. Jest rok 2013. Lech Wałęsa odwdzięcza się Eltonowi Johnowi. Polska w dupie..."
Post Kuby Wojewódzkiego, Facebook / Fot. Print Screen/Facebook
Wypowiedź ta, jak nie trudno zgadnąć, wywołała dyskusję, w trakcie której, została dość odważnie skrytykowana przez jednego z użytkowników Facebooka: "Ty cioto... Lecha Wałęsę chcesz krytykować padalcu jeden za jego poglądy właściwe? Kim ty ścierwo jesteś, co?? Wszystkie pedały powinny znać swoje miejsce... Gdybym miał taką możliwość, wymordowałbym wszystkich pedałów, jak uczynili to w obozach w Oświęcimiu i Brzezince, a także Dachau. Nie odzywaj się męska dziwko, a najlepiej spadaj męska k...o z wizji… Dla mnie jesteś kompletnym zerem!!!".

Wojewódzki odpowiedział krótko, ale za to jakże treściwie: - "Nikogo nie będę przepraszał. Prawie cały naród mnie popiera." - Lech Wałęsa. Gratulujemy fanów! k.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Zabieram głos nie dlatego, że też chciałabym żyć w związku partnerskim, czy też chcę wyrazić pojmowanie przeze mnie "zakresu normalności doboru partnera seksualnego". Normalnie wkurza mnie, że znowu to jest wojna typu wegetarianie z wszystkożercami, udowadnianie kto jest lepszy, narzucanie siłą woli i wyznania poprzez ostracyzm aż do kar przewidzianych przez kodeks. Ta mania uszczęśliwiania na siłę innych, ta pewność, co kto lubi lubi, a jak nie, to niech polubi, przy czym uszczęśliwiacze ZAWSZE dla siebie ustanawiają wyjątki, z racji przywileju pilnowania moralności innych, ich moralność ma wolne. Może każdy mniej będzie wścibiał nos tam, gdzie to nie jest potrzebne? Skąd takie zakłamie i wiara w skuteczność paragrafów w sypialni dwojga/dwóch ludzi, którzy chcą tego samego? Czy nie rozumiecie, że homoseksualizm był i jest, podobnie jak aborcje. Można dalej coś trzymać w piwnicy i udawać, że tego nie ma, ale to już rozsiewa zbyt silny fetor. Czy naprawdę sprawia wam aż taką przyjemność, że możecie kogoś za przyzwoleniem prawa wyzwać, poniżyć wskazać palcem na ulicy, wyśmiać i odmówić pielęgnacji w chorobie? Czy to nie jest zawiść, że wy musicie się męczyć z przeciwna płcią, o odmiennej konstrukcji psychicznej i fizycznej, a ci homo wg was mają z górki i bezstresowo? Powód braku akceptacji związków partnerskich, zwłaszcza w kontekście tylu prymitywnych obelg, można uznać tylko i wyłącznie jako zawiść, sadyzm i dyskryminację, bo dla wielu to właśnie jedyna satysfakcja w życiu - zdominować i upokorzyć, odmówić praw takich samych jak samemu się posiada jak największej liczbie ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Człowieku! Nikt nie jest anonimowy na tym portalu W24. Patrz zwycięzca DZIENNIKARZ OBYWATELSKI:Krzysztof Hoffmann, piszący pod pseudonimem Yan. Holtz.

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Centrum Badania Opinii Społecznej w roku 1988, a następnie w 2009 przeprowadziło badanie mające na celu ocenę postaw Polaków wobec praw homoseksualistów. Wyniki z 1988 roku i z 2008 roku były niemal identyczne - 69 % badanych uważało, że pary tej samej płci nie powinny mieć prawa do publicznego pokazywania swojego stylu życia. Odmiennego zdania było tylko 25 %. Ponadto, aż 76 % nie była w stanie zaakceptować związków małżeńskich gejów i lesbijek. Jestem przekonana, że gdyby badania przeprowadzono teraz, okazałoby się, że niewiele się w poglądach Polaków przez ostatnie lata zmieniło. Sytuacja zatem wygląda tak, jak w komentarzu (pod innym artykułem) Manfreda Dorffa - "wszelkie ankiety w serwisach sieciowych wskazują na zdecydowane poparcie opinii Lecha przez internautów. Anonimowo większość jest za Wałęsą."... lecz oficjalnie mało kto się do tego przyznaje. Strach, zakłamanie, czy dwulicowość?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja nie znam się na manipulacji i polityce, ale jeśli chodzi o seks i miłość, to zdecydowanie wolę chłopaków

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wink, pan to jeszcze chyba nie powrócił ze swojej kosmicznej podróży.
Jeżeli napotyka pan trudności, przy rozpaczliwych próbach zrozumienia moich komentarzy, to proponuję zaniechania tego, wyczerpującego dla pana procederu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto zwrócić uwagę, jakie słowa padły z ust Wałęsy, a co było manipulacją dziennikarza, który zadawał pytania: "Doprowadziliśmy do tego, że ta mniejszość wchodzi na głowę większości [...] W tym momencie etatowy dziennikarz TVN24 zadaje pytanie jawnie nawiązujące do ławkowych gett na UW , "czy homoseksualista powinien siedzieć w ostatniej ławie... w Sejmie". Wałęsa mówi to, co pisze większość popierających go internautów: - Oczywiście, że tak. Jak sprawiedliwość to sprawiedliwość." Trochę poszedł za daleko dodając z rozpędu (...) A nawet jeszcze za murem. Jestem demokratą w stu procentach, ale nie żeby jeden procent wchodził mi na głowę". Dalej możemy prowadzić dyskusję o totalnej manipulacji po tym celowo sprowokowanym wywiadzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sergiusz Mutra
Dzisiaj 19:15
przyszło nam żyć w czasach, gdzie z bohaterstwem wręcz graniczy publiczne potwierdzenie, iż jest się heteroseksualnym, a homoseksualizm i podobne dewiacje promuje się jako zjawiska powszechne i normalne.


Przecież nikt Panu do tej Wielkiej Brytanii jechać nie kazał...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to ja zaryzykuję i powiem, że nie ciągnie mnie w stronę mojej płci i wolę kobiety. Z moimi kolegami piję piwo i chodzę na dziwki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Anna Domina

Celny komentarz w momencie, kiedy przyszło nam żyć w czasach, gdzie z bohaterstwem wręcz graniczy publiczne potwierdzenie, iż jest się heteroseksualnym, a homoseksualizm i podobne dewiacje promuje się jako zjawiska powszechne i normalne.

Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale co to za odwaga? Odwagą byłoby wystąpienie kobiety, która wyznałaby, że woli... kobiety:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.