Facebook Google+ Twitter

Medialnie w Radomsku - relacja z warsztatów

Jak zrobić dobre zdjęcie w ciemnym pomieszczeniu, o czym trzeba pamiętać przy powitaniu z nieznaną osobą i na czym polega fenomen Moniki Olejnik - to tylko niektóre tematy poruszane na warsztatach "Media w inicjatywach młodzieżowych".

Uczestnicy warsztatów z zaangażowaniem wykonują ćwiczenia w grupach / Fot. Paweł DudekO tym, że organizuję warsztaty pisałem już na łamach Wiadomości24.pl. Okazało się, że ta inicjatywa przerosła moje wyobrażenia! W pozytywnym tego słowa znaczeniu. W sobotę w Radomsku zebrała się grupa trzynastu młodych ludzi z całej Polski, którzy postanowili dowiedzieć się czegoś więcej o mediach, dziennikarstwie, public relations. Warsztaty podzielone były na cztery części - każdą z nich prowadził ktoś inny.

- Mimo że od paru lat działam w zawodzie dziennikarza, takie spotkania udowadniają mi, iż nadal mogę nauczyć się czegoś nowego. Jak powiedział trafnie jeden z prowadzących, Krzysiu Ciecióra, dziennikarz nigdy nie może powiedzieć, że jest w pełni uformowaną jednostką. Specyfika tego rzemiosła wymaga ciągłego rozwoju, który trwać musi przez całe życie i to jest prawda, którą powinien wziąć sobie do serca każdy kto chce w tym zawodzie pracować - powiedziała Agnieszka Pawłowska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bardzo ciekawe doświadczenie i bardzo dobrze przygotowane warsztaty Paweł się spisał na 5+

pozdrawiam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli uważasz tak jak ja :Kliknij gwiazdkę, bo to najsympatyczniejszy komentarz dla autora lub napisz, sfotografuj lepiej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.