Facebook Google+ Twitter

MediaMarkt pozbyło się sprzętu zalegającego w magazynach

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-01-19 09:17

Blisko 200 osób ustawiło się wczoraj o godz. 7 rano w kolejce przed Galerią Łódzką, czekając na rozpoczęcie wyprzedaży w MediaMarkt. Ochrona wpuszczała ich grupkami, aby obyło się bez znanych z poprzednich lat przepychanek.

Kolejka liczyła niespełna 200 osób. / Fot. Express IlustrowanyHandlowcy kusili ofertą, ale tylko trzy produkty można było kupić po naprawdę okazyjnej cenie. Powodzeniem cieszyły się monitory samsung za 499 zł, które przeceniono z 799 zł (w najtańszym sklepie internetowym kosztują wraz z przesyłką 590 zł), telewizory tej samej firmy za 699 zł (do tej pory 999 zł, w Internecie od 920 zł) i notebooki acer za 1399 zł (zamiast 1899 zł, w sieci od 1760 zł).

- Kupiłem trzy monitory: jeden dla mnie, drugi dla siostry, a trzeci dla kolegi - mówi Tomasz Zajda spotkany w dziale komputerowym. Okazyjna cena widniała także na drukarkach lexmark, które przeceniono ze 119 zł na 49 zł, ale handlowcy zaoferowali jedynie... dwie sztuki. Oba egzemplarze umieszczone w wydrukowanym wcześniej folderze reklamowym stały wcześniej na wystawie.

Inne towary były przecenione nieznacznie i dotyczyło to głównie sprzętu starszego typu. Nie wszyscy musieli wcześnie wstawać, by zdążyć na wyprzedaż. - Pracowałem całą noc, więc wracając do domu podjechałem do Galerii - mówi Jakub Kierc, informatyk.

W drugim oddziale sieci ze sprzętem RTV i AGD, który mieści się w centrum M1 przy ul. Brzezińskiej chętnych do nabycia tanich towarów było znacznie mniej niż przy al. Piłsudskiego. Wyprzedaże w sklepach sieci MediaMarkt organizowane są dwa razy w roku od 6 lat. (tas)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trzy produkty po okazyjnej cenie... A ludzie tam walki na śmierć i życie nieraz prowadzą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.