Facebook Google+ Twitter

MediaTory 2011 rozdane. Monika Olejnik autorytetem studentów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-04 11:42

Główną nagrodę Plebiscytu MediaTory znaliśmy już od 2 tygodni – statuetkę AuTORYtet 2011 przyznano Monice Olejnik, dziennikarce Radia Zet i TVN24. Studenci wyróżnili ją za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy zawodowe.

Studenckie Nagrody Dziennikarskie MediaTory obchodzą swój 5 jubileusz. To plebiscyt, w którym młodzi obserwatorzy mediów z całej Polski mają szansę nagrodzić tych dziennikarzy, kierujących świat mediów na właściwe TORy. W tym roku swoje głosy oddało 8 tys. studentów z 13 uczelni publicznych.

Główna nagroda - AuTORytet, przyznawana jest za całokształt pracy dziennikarskiej tym, którzy według aspirujących dziennikarzy mogą być wzorem do naśladowania. Laureatami AuTORytetów z poprzednich lat byli: Kamil Durczok, Bogdan Rymanowski, Hanna Krall i Wojciech Mann.

Tegoroczna laureatka, Monika Olejnik, wyraziła szczerą wdzięczność za docenienie jej pracy.

- To jest chyba najważniejsza nagroda w moim życiu, że przyszli dziennikarze tak mnie docenili. Teraz będę sobie musiała zadać pytanie: jak żyć?
Na pytanie młodego dziennikarza Krzysztofa Zywara, czy politycy czasami jej nie nudzą, odpowiedziała, że nie wyobraża sobie życia poza radiem i telewizją.
- Polityka jest dla mnie jak marihuana. Uwielbiam polityków. Mam dużą adrenalinę przed i po. Irytujące są jedynie momenty, kiedy wstaję o 5.40, przychodzę do radia, a polityk nie potrafi dojechać, choć nawet nie ma korków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 04.12.2011 20:47

Cieszę się ,że jest taki konkurs w którym wybierają studenci , przyszli dziennikarze .Mają świeże , obiektywne spojrzenie na pracę swoich starszych kolegów i oceniają. Młodzi mają dobre wzorce a dziennikarzy motywują do jeszcze lepszej pracy. Pani Agato , takich gniewnych na tym portalu jak poniżej wielu - szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten tekst to obiektywna, sucha relacja - nie zawiera żadnej opinii. Ale szkoda podejmować dyskusję, kiedy autor komentarza pozostaje anonimowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
leonleonowicz
  • leonleonowicz
  • 04.12.2011 19:38

to jest NAGRODA OBSERWATOROW mediow podopiecznych ktorzy takie standardy stworzyli,ale to nie nagroda PULITZERA!!!!!!!!!i co sie tak podniecacie?autorytet?jaki ? wjakiej dziedzinie?to jest jakas FARSA!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.