Facebook Google+ Twitter

MediaTory. Ks. Boniecki: żeby coś powiedzieć trzeba umieć milczeć

MediaTroy Studenckie Nagrody Dziennikarskie - rozdane! AuTORytetm 2013 został wybrany ks. Adam Boniecki. Czy autorytet powinien mieć zakaz kontaktu z mediami? Sprawdź jak komentuje to główny zainteresowany.

MediaTory 2013 / Fot. fot.Finałowa Gala MediaTory 2013 odbyła się wczoraj w Krakowie. W Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego już po raz 7 wręczono nagrody dla najlepszych dziennikarzy mijającego roku. Laureatów wybrało blisko 15 tys. studentów dziennikarstwa z całej Polski.

Najważniejsza nagroda w kategorii auTORytet 2013 przypadła ks. Adamowi Bonieckiemu, który jako pierwszy w historii gali został nagrodzony owacjami na stojąco. Bardzo dziękuję, to jest wspaniała rzecz być w takim plebiscycie wyłonionym, ale to państwo myślą, że jestem autorytetem. Mnie to nigdy nie przyszło do głowy i chyba nie jestem, tak że nagrodę przyjmuję z wdzięcznością, ale proszę się na to nie dać nabrać. - skomentował otrzymaną nagrodę ks. Boniecki.

Nagrody przyznano w 9 kategoriach. To co odróżnia MediaTory od innych nagród dziennikarskich to różnorodność laureatów. Na scenie obok ks. Adama Bonieckiego nagrodę odebrali dziennikarze "W sieci" i "Do rzeczy", którzy zostali nagrodzeni w kategorii prowokaTOR za odejście z "Uwarzam że". W kategorii obserwaTOR za połączenie sił fotoreporterki i reportażysty zostali docenieni Agata Grzybowska i Wojciech Karpieszuk. Nagrodzony został ich wspólny reportaż 'Zabić geja' - opublikowany w 'Dużym Formacie'. MediaTory to jedyny taki konkurs, w którym wśród laureatów mogę się znaleźć ja, nagrodzony za reportaż o gejach oraz redaktorzy 'W sieci' i 'Do rzeczy'. - podkreślił Karpieszuk z Gazety Wyborczej.

Rozmowa z ks. Adamem Bonieckim o zakazie rozmowy z mediami:Pozostali laureaci:
nawigaTOR: Michał Krzymowski [Newsweek]
TORpeda: Tomasz Skory [RMF FM]
akumulaTOR: Filip Chajzer [Dzień Dobry TVN, TTV]
detonaTOR: Marcin Szczygieł [Duży Format, Gazeta Wyborcza]
inicjaTOR: WOK - Wszystko o Kulturze [TVP 2]
reformaTOR: Piotr Waglowski [serwis vagla.pl]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.