Facebook Google+ Twitter

MediaTory - studenci znów wybierają!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-05 11:33

Już po raz 8. ruszył Plebiscyt MediaTory. Studenci dziennikarstwa z całej Polski wybiorą najlepszych dziennikarzy i ludzi mediów.

Podczas głosowania ponad 10 tysięcy żaków z 20 uczelni wytypuje zwycięzców, spośród nominowanych w następujących kategoriach: NawigaTOR ,TORpeda, DetonaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR,
ProwokaTOR, InicjaTOR, ReformaTOR.

Szczególnym uhonorowaniem dziennikarskiej pracy jest nagroda w kategorii AuTORytet. W tym roku nazwisko człowieka, który inspiruje i uczy młodych adeptów dziennikarstwa rzetelności i profesjonalizmu, zostanie ogłoszone 17 listopada.

Organizatorami 8. edycji Plebiscytu są Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, a współorganizatorem - Uniwersytet Jagielloński.

Uroczysta Gala, na której przyznane zostaną nagrody odbędzie się 29 listopada br. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Plebiscyt Mediatory jest organizowany od 2007 roku. W poprzednich latach statuetki powędrowały do takich sław jak Monika Olejnik, Szymon Hołownia, Mariusz Szczygieł, Kamil Durczok, Tomasz Skory czy Anita Werner.
(Kinga Pieliwska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.