Facebook Google+ Twitter

Medycyna chińska w Konfucjuszu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-14 10:31

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich w poniedziałek 14 października o godz. 18:00 na wykład dr Marka Kalmusa, poświęcony medycynie chińskiej.

Dr Marek Kalmus z Krakowa, założyciel i dyrektor Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia, prezes Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Prowadzi seminarium Wielkie systemy medyczne Wschodu. Studiuje medycynę chińską od 1986 roku. Na podstawie wykładów Claude Diolosy (z lat 80.) wydał książkę Chiny, kuchnia… tajemnice medycyny. Autor książek o Tybecie (m.in. Tybet – legenda i rzeczywistość, Świadomość zwyczajna, świadomość przebudzona). Popularyzator medycyny chińskiej (Radio Kraków, TVP info, TVN, publikacje prasowe, wykłady publiczne). Od 1989 roku organizuje kursy medycyny chińskiej.

Od października w każdy poniedziałek o godz. 18:00 w Instytucie Konfucjusza w Krakowie będą się odbywały spotkania z serii "Chińskie vademecum". Celem tej inicjatywy jest przedstawianie różnych aspektów chińskiej kultury, wiedzy o Chinach, języka chińskiego.

Wstęp wolny
Czas: 14 października godz. 18.00
Miejsce: Instytut Konfucjusza w Krakowie, ul. Radziwiłłowska 4, Sala Malinowa, I piętro.
Więcej informacji: www.instytutkonfucjusza.pl

(Agnieszka Zięba)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.