Facebook Google+ Twitter

Medycyna estetyczna -wywiad z Kamilą Rejman

Coraz częsciej kobiety korzystają z gabinetów medycyny estetycznej. O efektach zabiegu rozmawiam z Kamilą Rejman - właścicielką kilku gabinetów.

Od jak dawna działa sieć salonów medycyny estetycznej?
Salony Beauty Care działają na rynku od 2 lat. Zajmujemy się pielęgnacją twarzy, ciała, paznokci a jakiś czas temu rozpoczęliśmy współpracę z największymi międzynarodowymi brandami medycyny estetycznej. Oferujemy naszym klientkom szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało jak również zabiegi liftingujące i wyszczuplające. Obecnie najpopularniejszymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej są peelingi chemiczne i ostrzykiwanie botoxem, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tych zabiegów do oferty salonu Beauty Care w Katowicach przy ul. Francuskiej 2.
Jakich kosmetyków używają Państwo w swoim salonie?
W salonie pracujemy na kosmetykach TianDe. Preparaty te powstały dzięki połączeniu biotechnologii, nanotechnologii oraz tradycyjnych ałtajskich, tybetańskich i chińskich receptur. Wyprodukowane zostały na bazie naturalnych składników, dzięki czemu nie uczulają i są łagodne dla skóry.
Z których zabiegów z zakresu medycyny estetycznej najchętniej korzystają kobiety?
Nasze klientki najchętniej wybierają mezoterapię (zabieg poprawiający kondycję skóry) oraz zabiegi z wykorzystaniem botoxu.
Pomagają one odzyskać twarzy i ciału odpowiedni stan ujędrnienia, poprawić pewne wieloletnie defekty skóry a przede wszystkim polepszyć samopoczucie. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zabiegi z zakresu plastyki twarzy tj. powiększanie ust czy modelowanie kształtu twarzy jak również profesjonalne peelingi ciała.
Jak ocenia Pani efekty takich zabiegów?
Efekty są bardzo dobre, czasami widoczne natychmiast. W przypadku bardziej skomplikowanych zabiegów na wyraźne efekty musimy zaczekać do zakończenia okresu rekonwalescencji. Wysiłki naszych specjalistów dają spektakularne wyniki, które zadowalają każdą, nawet najbardziej wymagającą klientkę.
Medycyna estetyczna oferowana w Beauty Care pozwala odkryć siebie na nowo, poprawić to, czego poskąpiła nam matka natura a coraz częściej
dowartościować samego siebie. Należy pamiętać, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to nie tylko operacje plastyczne ale także stosunkowo proste zabiegi, które pozwalają na rekonwalescencję naszej skóry.
Myślę tutaj głównie o peelingach, dzięki którym pozbywamy się martwych warstw naskórka. Nasza skóra staje się gładka i odzyskuje swój dawny blask.
Przejdźmy do ceny, jak porównałaby Pani wydatek na zabieg z zakresu medycyny estetycznej z innymi, nieinwazyjnymi zabiegami mającymi poprawić nasz wygląd np. używanie kremów wyszczuplających czy liftingujących?
Może się wydawać, iż zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to kosztowny luksus zarezerwowany tylko dla wybranych. Nic bardziej mylnego. Ceny zabiegów w naszym salonie rozpoczynają się już od 99 zł. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonujemy już od 399 zł.
Kremy reklamowane jako preparaty zmniejszające obwód ud czy talii to często zwykłe kremy nawilżające, które nie przynoszą efektów a są stosunkowo drogie. Przy próbie zastosowania 2 czy 3 preparatów tego typu nie osiągamy prawie żadnych efektów a medycyna estetyczna daje widoczne efekty.
Dlaczego warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?
Podstawową zaletą takich zabiegów jest polepszenie kondycji skóry i całego organizmu. Medycyna estetyczna poprawia nie tylko wizualne aspekty naszej sylwetki ale dzięki na przykład zabiegom wyszczuplającym czy eliminującym tkankę tłuszczową mamy szansę poczuć się zdrowsi i bardziej witalni. Ponadto, ma ona zbawienny wpływ na nasze samopoczucie, gdyż widząc zmiany zachodzące w naszym wyglądzie postrzegamy siebie jako osoby bardziej interesujące i atrakcyjne. Jedno z powiedzeń mówi "Nie ma cudów, jest medycyna" dlatego warto zadbać o swoją twarz i ciało w profesjonalny sposób tak, aby cieszyć się dobrą kondycją skóry na lata!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.