Facebook Google+ Twitter

Medycyna konwencjonalna i niekonwencjonalna

Nie można nikomu odbierać nadziei na życie. Szpitale, Kościół i ludzie nieuleczalnie chorzy zawsze chcą dać i dostać iskierkę nadziei na uzdrowienie.

Osobiście prosiłem lekarzy o gorzką prawdę, a nie słodkie kłamstwo i ze łzami w oczach mówili jak wygląda mój stan zdrowia, ale wielu ludzi chce żyć za wszelką cenę. Oglądałem kilka dni temu w telewizji wypowiedź jednego z arcybiskupów, który współpracuje ze szpitalami i powiedział, że niektóre szpitale korzystają z pomocy bioenergoterapeutów i radiestetów. Nikt nikomu nie wchodzi w paradę, po prostu chcą pomóc ciężko chorym w leczeniu. Radiesteta wybierze w domu odpowiednie miejsce do snu i odpoczynku omijając cieki wodne (tzw. żyły wodne). Lekarze nie na darmo studiowali 5 lat żeby nauczyć się zawodu, księża i siostry zakonne też polecają dołączenie do medycyny konwencjonalnej, medycynę niekonwencjonalną, a to dlatego, żeby nikomu nie zabrać nadziei na przeżycie i wyzdrowienie. Wiele ostatnio jest audycji, apeli i artykułów o tym, żeby pomagać przeżyć ludziom cierpiącym. Są prośby o dofinansowanie operacji za granicami naszego kraju, bo nasz NFZ nie jest w stanie sfinansować kosztownych operacji, ani nie posiada sprzętu do takich zabiegów chociaż fachowców mamy wspaniałych. Dobrze, że istnieją tacy ludzie jak Jurek Owsiak i tacy, którzy wrzucą do puszki wolontariuszy WOŚP, chociaż "wdowi grosz". Napisałem to wszystko dlatego, bo podoba mi się podejście lekarzy i Kościoła do ulgi w cierpieniu dla wielu chorych. Nie wierzcie jednak w samozwańczych uzdrowicieli i radiestetów (szkoda zdrowia i kasy). Jeżeli ktoś się zdecyduje na pomoc niekonwencjonalną, zawsze poproście o legitymację albo dyplom ukończenia kursów radiestezji, każdy prawdziwy radiesteta ma dyplom i legitymację, i przed podjęciem się pracy sam się przedstawi i pokaże, że z choinki się nie urwał, tylko jest fachowcem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 11.01.2011 19:37

Dobrze jest jak wszyscy ze sobą współgrają, gorzej gdy jedna strona zwalcza drugą. Dzisiaj trzeba być bardzo ostrożnym bo i dyplomy , zaświadczenia nie trudne są do zdobycia dla nieuczciwych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.