Facebook Google+ Twitter

Megagwiazda Michael Jackson wraca na scenę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-05 07:22

Michael Jackson przybył do Londynu, który wybrał na miejsce swego powrotu na arenę muzyczną. Dziś ma ogłosić, że przez całe lato będzie występować w olbrzymiej hali znanej jako Arena O2.

Fotoreporterzy przed Lanesborough Hotel w Londynie, gdzie zatrzymał się gwiazdor. / Fot. EPA/ANDY RAINMichael Jackson ma się pojawić w Greenwich pod gigantycznym namiotem dawnej Kopuły Milenijnej, która od 2 lat funkcjonuje jako hala koncertowa pod nową nazwą Arena O2. Przed dwoma laty występował już na niej z 21 koncertami Prince, ale Michael Jackson ma dziś podpisać umowę na co najmniej 50 koncertów. Arena to moloch zdolny pomieścić 20 tys. widzów. Jak wynika z nieoficjalnych przecieków, firma AEG, która administruje halą nie ma wątpliwości, że uda się ją wypełnić 50 razy i więcej.

Zobacz także: Michael Jackson: Od cherubinka do potwora i Happy birthday Mr. Jackson!.

Fani Michaela wykrzykują jego imię pod oknami hotelu. / Fot. EPA/ANDY RAINPewne wątpliwości budzi natomiast forma 50-letniego Michaela Jacksona, który nie występował z tak wielkimi koncertami od czasu uniewinnienia w sprawie o molestowanie nieletnich w 2005 roku. W zeszłym roku pojawiło się jego zdjęcie - wychudłego i w piżamie na ulicy w Las Vegas, co pobudziło plotki o chorobie. Ale Jackson potrzebuje teraz pieniędzy. W przyszłym miesiącu w Los Angeles pod młotek pójdzie wyposażenie jego ranczo Neverland. Mimo, że zarobił dotychczas 635 milionów dolarów, jest zadłużony podobno aż na 140 milionów. Dokładnie tyle ma wynosić wartość kontraktu Michaela Jacksona w Londynie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

no tak, Majkel choruje na gościec stawowy,widziałam już te jego ręce, koszmarne foty zrobione przez paparazzich

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.