Facebook Google+ Twitter

Megakonkurs na autorską grę fabularną ruszył!

Jak podała oficjalna strona „Megakonkursu” wczoraj o północy zakończono przyjmowanie prac.

Największy konkurs na autorski system RPG (gra fabularna) rozpoczął się. Ku zaskoczeniu organizatorów uczestnicy nadesłali łącznie 117 prac, z których 1 listopada zostanie wyłonionych zaledwie 25. Wyłonione zostaną w głosowaniu sms-owym. Potem 25 najlepszych zostanie zaprezentowanych w Internecie i poddanych ocenie widzów. Od 15 listopada każdy z nas będzie mógł zagłosować na dowolny tytuł. Kolejny etap konkursu już za miesiąc.

Zwycięzca konkursu będzie mógł wydać prezentowany system. Dostanie za to gratyfikację finansową (5 000zł!) i pewny start w niełatwej branży gier fabularnych.

RPG to innymi słowy zabawa w odgrywanie ról. Sposób na twórcze spędzanie wolnego czasu i zabawa w teatr. Książkowi "Rodzice" komputerowych gier osadzonych często w fantastycznych światach pełnych magii. Obecnie najpopularniejszymi systemami tego typu w Polsce sa Dungeons&Dragons i Warhammer. Przyjacielska zabawa polegająca na wcielaniu sie w bohaterów literatury i skandynawskich mitów, niezbyt popularna w Polsce cieszy się niemałą liczbą fanów na zachodzie.

Czy Choć jeden ze 117 tytułów wstrząśnie rynkiem gier fabularnych w Polsce? Zobaczymy.

Więcej informacji na http://megakonkurs.com/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.