Facebook Google+ Twitter

"Mein Kampf" Hitlera do kupienia w internetowym sklepie Apple

Zakazana w Polsce książka Adolfa Hitlera jest dostępna w internetowym sklepie App Store. Plik można pobrać za 1,59 euro.

Mein Kampf po hiszpańsku / Fot. iTunesZakazany w Polsce i wielu innych krajach tekst jest w wersji hiszpańskojęzycznej. Dotrzeć do niego można dzięki popularnemu wśród użytkowników Mac-ów programowi iTunes, dającemu również dostęp do płatnych zasobów muzyki.

Obok iTunes Store funkcjonuje też App Store - witryna bezpłatnych aplikacji, przeznaczonych głównie na iPhona i iPody. Cieszą się ogromną popularnością, ponieważ w większości są bezpłatne. (Płacić trzeba zazwyczaj za ich pełne wersje). Wśród kilkudziesięciu tysięcy aplikacji, tworzonych i oferowanych przez niezależnych programistów znaleźć można, jak widać i takie "kwiatki".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

rafal sarnowski
  • rafal sarnowski
  • 15.03.2011 21:49

duzo wiem o histori .poszukuje ''Mein Kampf'' choc ciezko jest .nieinteresuje mnie ksiazka lecz to co adolf hitler mial w glowie.jak i stalin czy najgorszy z nich napoleon .jakby niepatrzec byli dobrymi strategami tylko dzieki swoim generalom a ich widzimisie doprowadzalo tylko wylacznie i tylko do ludobujstwa jak kazda wojna ktora opiera sie na religi.ksiazka powinna byc ogulnie dostepna jak w innuch krajach .ten kto ma chec niech ja czyta .tylko slabe charaktery mogly by ulec slowom chorego czlowieka jak dzisiejsi skini czy samozwanczy nazisci a i tak zaden z nich niema pojecia co robi i o czym mysli

Komentarz został ukrytyrozwiń
mazur jarosław
  • mazur jarosław
  • 18.10.2010 23:23

39-400 tarnobrzeg kosciuszki 24/13 kupie za pobraniem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chodziło mi coś po głowie, że kiedyś dawno temu, tak pewnie ze 20 lat temu, kupiłem tę książkę. Szukałem od dwóch dni w mojej prywatnej bibliotece i...znalazłem wreszcie teraz. Wydana w Polsce, Wydawnictwo Scripta Manent, Krosno, 1992. Cena, 52000 zł.
Może jest tak, że wtedy można było ją wydać, bo jeszcze nie obowiązywała nowa Konstytucja, a teraz jest zakazana, jak wyżej słusznie napisano, z uwagi na propagowanie nazizmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł, to chyba normalne, że taka książka jest dostepna w bibliotekach uniwersyteckich czy narodowej.
Być może sie mylę ale propagowanie faszyzmu to jedno, a dostęp do treści - jako dokumentu, tekstu, materiału źródłowego to drugie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hitler <3

Komentarz został ukrytyrozwiń

Historia lubi sie powtarzać. Kto wie ile, na ludzkość czeka, jeszcze zakrętów?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.11.2009 21:47

tak, dlatego, że polska konstytucja zabrania propagowania faszyzmu i komunizmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli nadal może być w Polsce zakazana?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawa autorskie? Owszem, wygasną. ale to nie ma związku z zakazem rozpowszechniania na określonym terytorium. Kamil, to są 2 różne sprawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest zakazana, ale podobno 30 kwietnia 2015 roku, 70 lat po śmierci autora, prawa autorskie do "Mein Kampf" wygasną, a utwór ma się stać częścią domeny publicznej (wiki) .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.