Facebook Google+ Twitter

Meksyk gotowy na inaugurację Red Bull X-Fighters!

Pierwszy przystanek najbardziej prestiżowej serii FMX w sezonie 2015 zapowiada się niezwykle gorąco.

 / Fot. Red Bull Content PoolCo roku, gdy wydaje nam się, że dzięki Red Bull X-Fighters fmx osiągnął maksymalny poziom i już nic nas nie zaskoczy, przychodzi czas na kolejne freestyle'owe tournée po świecie i ponownie okazuje się, że byliśmy w błędzie.
Co możemy jeszcze zobaczyć po sezonie, w którym Tom Pages wylądował pierwszego na świecie Bike Flipa? Czy w tym roku ponownie rewelacją okaże się Josh Sheehan, który spróbuje obronić ciężko wywalczony tytuł mimo nieobecności na pierwszej rundzie? Oczywiście nie znamy odpowiedzi na te pytania, ale czeka nas sporo emocji podczas ich poznawania.
Obejrzyjcie wideo na górze strony i przygotujcie się na nadejście sezonu 2015!
Pierwsze w tym roku freestyle'owe emocje, gladiatorzy serii Red Bull X-Fighters zafundują nam już za tydzień podczas inauguracyjnej rundy w stolicy Meksyku. Zmagania na Monumental Plaza de Toros będziecie mogli oglądać na żywo 6 marca od godziny 4.30.
W sezonie 2015 seria najbardziej prestiżowych zmagań fmx już po raz 10. odwiedzi Meksyk. Dzięki temu możemy być pewni, że bohaterowie tego widowiska dopilnują, aby 38000 kibiców, których jest w stanie pomieścić największa na świecie arena do walk byków, na długo zapamiętało te zawody.
Mimo nieobecności broniącego tytułu Josha Sheehana, aż czterech byłych mistrzów stanie do walki 1 na 1. Oprócz Danego Torresa, Mata Rebeaud, Toma Pagesa i Leviego Sherwoodajeszcze 12 najlepszych zawodników w branży spróbuje rozgrzać meksykańską publiczność.
Po przystanku w Ameryce Południowej seria Red Bull X-Fighters przeniesie się do Europy, aby 12 czerwca odwiedzić greckie Ateny. Na starym kontynencie zawodnicy jeszcze 10 lipca w hiszpańskim Madrycie stoczą bój o punkty, po którym 12 września przeniosą się na przedostatnią rundę do Pretorii w RPA. Nowego króla fmx poznamy 30 października podczas finału w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.