Facebook Google+ Twitter

Meksykańskie urodziny Krzysztofa Krawczyka

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-09-13 10:20

Popularny piosenkarz Krzysztof Krawczyk świętował wczoraj w Łodzi 61. rocznicę urodzin. Właściwie przypadły na sobotę, jednak to dla muzyków zwykle dzień pracy. Na kameralne prywatne przyjęcie do meksykańskiej restauracji zaprosił m.in. swych kolegów z zespołu Trubadurzy, w którym ponad 40 lat temu zaczynał wielką karierę.

Meksykańskie urodziny Krzysztofa Krawczyka / Fot. Express IlustrowanyMarian Lichtman i Sławomir Kowalewski pojawili się z żonami. Serdecznie przywitali się z jubilatem i jego małżonką Ewą.
- Wybrałem to miejsce, bo przed laty na pierwszą randkę zaprosiłem Ewę właśnie do meksykańskiej restauracji. To było w Chicago. Sądziłem, że wspaniała meksykańska muzyka i tequila sprawią, że spojrzy na mnie przychylnym okiem - mówi artysta. - I choć nie do końca mi się udało ją do siebie przekonać, bo potrzebne były później przejażdżki dorożką i zaproszenia do dyskoteki, to od tego czasu mam wielki sentyment do meksykańskich lokali.
Meksykańskie urodziny Krzysztofa Krawczyka / Fot. Express Ilustrowany
Gwiazdor wyznał, że romantyczne południowe melodie świetnie nadają się do spokojnego tańca.
- To obecnie w sam raz dla mnie - wyznał, nawiązując do swoich niedawnych kłopotów ze stawem biodrowym.
Dodał, że wielką sympatią darzy ul. Piotrkowską i jej okolice - w ubiegłym roku "sześćdziesiątkę" świętował w lokalu przy głównej ulicy miasta - dosłownie kilkanaście metrów od resturacji meksykańskiej.

- W tym roku mam kwintesencję i Łodzi, i Meksyku. Co ciekawe, nigdy w Meksyku nie byłem, jednak na południu Stanów Zjednoczonych zetknąłem się z tymi wspaniałymi klimatami.

Jubilat i goście wznieśli toast tequilą - z solą i cytryną. Oprócz licznych sałatek czy smażonego kurczaka serwowano T-Bone Steak, czyli stek z rostbefu z kością, od którego nie oddzielono polędwicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.