Facebook Google+ Twitter

Mel Gibson pracuje nad filmem "Hacksaw Ridge". To historia bohaterskiego lekarza polowego

Mel Gibson kręci pierwszy film od blisko dziesięciu lat. "Hacksaw Ridge" to historia lekarza polowego, który ratował rannych z narażeniem życia.

 / Fot. thewrap.com (aip)W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu nadchodzącego dramatu "Hacksaw Ridge". To pierwszy nakręcony przez Mela Gibsona film od prawie 10 lat.

Film opowiada prawdziwą historię Desmonda T. Dossa, żołnierza, który brał udział w II wojnie światowej, ale nie zabijał, ani nawet nie nosił ze sobą broni. Mężczyzna pracował jako medyk i był potępiany za swoją postawę. Stał się jednak bohaterem, gdy uratował 75 ludzi podczas Bitwy o Okinawę, narażając przy tym swoje własne życie.

W roli Dossa występuje Andrew Garfield, znany z "The Social Network", a ostatnio także z dwóch części "Spider-Mana". Ponadto, na ekranie zobaczymy Sama Worthingtona i Vince'a Vaughna. "Hacksaw Ridge" to powrót Mela Gibsona na reżyserski stołek po długiej przerwie. Ostatni nakręcony przez niego film to "Apocalypto" z 2006 roku. Nie ustalono jeszcze daty premiery filmu, ale premiera powinna nastąpić w przyszłym roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.