Facebook Google+ Twitter

Mel Gibson w polskim filmie?

Trwają rozmowy związane z realizacją najdroższego w historii polskiego filmu. W produkcji ma wziąć udział sam Mel Gibson – informuje gazeta.pl.

Być może już niedługo zobaczymy Mela Gibsona w polskim filmie. Jeden z bogatych biznesmenów ma zamiar zainwestować 120 mln złotych w historyczną produkcję propagującą ideały równości i zjednoczenia Europy. Detektywistyczna sensacja o miłości oraz przyjaźni ma nosić tytuł „Victoria”. Producent chce, aby Gibson zagrał, a także wyreżyserował superprodukcję. W obecnych czasach nienajlepszych stosunków chrześcijańsko – islamskich film może okazać się sukcesem światowym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ten film budzi moje wielkie nadzieje - z takim tematem, reżyserem i budżetem zapowiada się bardzo dobrze. Z niecierpliwością wypatruję kolejnych informacji o krokach poczynionych w celu realizacji tego odważnego projektu (które niestety jakby ostatnio ucichły). Trzymam kciuki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna informacja, ale lepiej poczekać na konkrety Marketingowo jest póki co super, bo o filmie już się mówi, mimo że Gibson niczego jeszcze nie potwierdził. Poczekamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.