Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

516 miejsce

Melaleuca nowe przedsięwzięcie biznesowe

Polegające na tworzeniu klubu zakupowego z produktami ekologicznymi. Zapewniamy przyjazne środowisko i ciekawą perspektywę finansową.

Firma Melaleuca działa w Polsce od dwóch lat. Powiedz "nie" drażniącym substancjom chemicznym. Bez wybielacza chlorowego. Produkty powstają ze środków naturalnych przez co są przyjazne dla środowiska. Nie niszczą skóry dłoni są polecane nawet dla skóry wrażliwej. Początkowy wkład to 100 zł, a następnie najlepiej co miesiąc, dokonywać zakupu mieszcząc się w programie lojalnościowym za 35 punktów, co jest równowartością kwoty ok. 200 zł. Od każdej nowo pozyskanej osoby chętnej, by z nami współpracować wypłata gotówki rośnie. Nowe przedsięwzięcie biznesowe - tworzenie klubu zakupowego z produktami ekologicznymi to nowy pomysł na karierę zawodową. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się jeszcze w bieżącym miesiącu 10.V. 2017 r. - w środę o godz. 18 w Kancelarii Patrimonium, ul. Elektoralna 17 lok. 17 w Warszawie odbędzie się spotkanie klubu zakupowego z produktami ekologicznymi. Przyjazne środowisko i ciekawa perspektywa finansowa. Prośba o potwierdzenie obecności

Kontakt: joannahetman@patrimonium.com.pl, lub iza-kostun@tlen.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

10.V. 2017 r. - w środę o godz. 18 w Kancelarii Patrimonium, ul. Elektoralna 17 lok. 17 w Warszawie odbędzie się spotkanie klubu zakupowego z produktami ekologicznymi. Przyjazne środowisko i ciekawa perspektywa finansowa. Prośba o potwierdzenie obecności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.