Facebook Google+ Twitter

Meller po stronie Ziemkiewicza. Krytykuje obrońców Ewy Wójciak

Marcin Meller stanął po stronie przyzwoitości i skrytykował obrońców Ewy Wójciak. W tym celu zamieścił notkę na Facebooku.

Od czasu do czasu Marcin Meller potrafi zaskoczyć: a to skrytykuje Wojewódzkiego, a to skrytykuje Tuska. Również i tym razem stanął po niewłaściwej stronie- skrytykował obrońców Ewy Wójciak, która to nazwała papieża ch... Meller w tej sprawie zamieścił, nawet notkę na Facebooku: "Ech, i pomyśleć, że jak mi się kiedyś "kurwa" w charakterze znaku przestankowego wyrwała w programie na żywo, to było mi nieco (nienahalnie, nie będę ściemniał) wstyd i głupio. A to trzeba było świadomie nazwać kurwą posłankę PiS-u, zakonnicę albo konserwatywną dziennikarkę, a stałbym się symbolem wolności słowa. Wpływowa gazeta w niemym zachwycie robiłaby ze mną wywiady na piętnaście stron, artyści i intelektualiści pisaliby listy w mojej obronie. Byłbym kurwa personifikacją Oświecenia w tym ciemnym, chujowym narodzie. Mogło być tak kurwa pięknie."- napisał.

Ta wpływowa gazeta zamieściła list ludzi kultury i sztuki, którzy stanęli w obronie Ewy Wójciak. Rafał Ziemkiewicz zaproponował zapamiętać te nazwiska; nazwał je listą ch... Oczywiście cały salon stanął po stronie pani Wójciak; Piotr Najsztub przekonywał nawet u Tomasza Lisa, że nazwanie kogoś ch..., nie musi koniecznie oznaczać coś złego; istnieją przecież środowiska, w których trwają różne konkursy na największego chu... Obok Olejnik, Meller jest jednym z nielicznych pracowników mainstreamowych mediów, którzy odważyli się skrytykować adwokatów Wójciak.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.