Facebook Google+ Twitter

Melody Gardot - jasna gwiazda smooth jazzu wystąpiła w Szczecinie

W letni poniedziałkowy wieczór 30 lipca, Melody Gardot swoim wspaniałym koncertem zakończyła tegoroczną edycję Szczecin Music Fest.

Dobrze się stało, że występ artystki, który pierwotnie miał się odbyć w szczecińskim amfiteatrze, został przeniesiony na duży dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich. W ten sposób utwory wykonywane przez tę amerykańską piosenkarkę, pianistkę, gitarzystkę i kompozytorkę zyskały malowniczą scenerię, tworzącą naturalną oprawę wizualną.

Trzon koncertu stanowiły kompozycje z najnowszej, zbierającej bardzo pozytywne opinie, płyty Melody Gardot „The Absence” (premiera 29 maja 2012 r.). Słychać w nich wpływy kultur z wielu regionów świata i nic w tym dziwnego, ponieważ są to właściwie reminiscencje z podróży koncertowych piosenkarki do Maroka, Brazylii, Argentyny, Portugalii po mistrzowsku zaaranżowane przez Heitora Pereirę. Przeplecione z wcześniejszymi piosenkami, złożyły się na urokliwy koncert, w którym przez prawie dwie godziny artystka wraz z siedmioosobowym zespołem zapewniła zgromadzonym na dziedzińcu osobom zabawę na najwyższym poziomie.

Talent muzyczny, osobowość Melody Gardot, a także dowcipnie wspominane przez nią polskie korzenie (babcia) sprawiły, że nawet padający pod koniec imprezy deszcz, nie wystraszył licznej publiczności, która rzęsistymi brawami podziękowała za udany występ.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.