Facebook Google+ Twitter

Menedżer restauracji Sowa i Przyjaciele obciąża dziennikarza Wprost

Jak dowiedziała się Rzeczpospolita, Łukasz N., menedżer restauracji "Sowa i Przyjaciele", w której nagrano potajemne rozmowy polityków, miał obciążyć dziennikarza tygodnika Wprost.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaŁukasz N. dwa dni temu usłyszał zarzuty dotyczące nielegalnych podsłuchów. Według nieoficjalnych informacji Rzeczpospolitej, menedżer podczas przesłuchania obciążył Piotra Nisztora, jednego z dziennikarzy, którzy opublikowali taśmy. Łukasz N. twierdzi, że to Piotr Nisztor namawiał go do nagrywania rozmów polityków. Miał też dostarczyć odpowiedni do tego sprzęt.

Szczegóły przesłuchania okryte są tajemnicą. Nie wiadomo nawet, czy menedżer przyznał się do winy.

Dziennikarz Wprost zapewnia, że nie zna podejrzanego mężczyzny i nigdy nie miał z nim kontaktu: "To groteskowy, wręcz niedorzeczny zarzut wobec mnie. Gdyby była to prawda, kompromitowałaby ona prokuraturę i ABW, prowadzące śledztwo" - powiedział Nisztor w rozmowie z Rzeczpospolitą.

Łukasz N. był menedżerem restauracji w której od około roku podsłuchiwano polityków i wysokich urzędników państwowych. Usłyszał dwa zarzuty z artykułu 267 kodeksu karnego dotyczące nagrywania i ujawniania nagrań. W czwartek po wpłaceniu 40 tys. poręczenia majątkowego Łukasz N. wyszedł na wolność. Nałożony na niego został dozór policyjny oraz zakaz opuszczenia kraju.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Sorry, taką mamy scenę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ksiądz pana wini, pan księdza,
A nam, prostym, zewsząd nędza" - XVI wiek, Mikołaj Rej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do odwołania jest cały rząd łącznie z opozycją. To nie jest tak, że opozycja żyła w "słodkiej" nieświadomości. Bzdura!
Każdy poseł, każdy obecny senator powinien otrzymać dożywotni sądowy zakaz startowania w kolejnych wyborach a ostatnią uchwałą jaką powinien przyjąć obecny rząd, to uchwalenie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych i rozpisanie wcześniejszych wyborów oraz znieść dotacje Skarbu Państwa dla partii politycznych.
Teraz albo nigdy. Jeśli to się nie stanie, to dalej Polska będzie pogrążać się w otchłani matactw, wyprzedaży majątku i ogólnej degrengoladzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie, to podsłuch mogły założyć nawet ufoludki. Ważne, że do opinii publicznej i społeczeństwa dotarły w końcu zasady "rozgrywania" państwem polskim prywatne interesy poszczególnych partii i konkretnych polityków.
Nagrania jak nigdy dotąd, pokazały tak dobitnie "patriotyzm" polityków i "dbałość" o interesy Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poboczne kwestie podsłuchów są bez znaczenia. Treść nagrań jest porażająca i całkowicie dyskredytująca Tuska i jego rząd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.06.2014 16:54

A ksiądz Kazimierz Sowa obciąża "Sowę i przyjaciół". A nie, sorry, pomyliłem ród Sów. Ta Sowa jest pro-PO-ska i popiera środową akcję ABW. Szarpanina, bijatyka, wszystko super.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tygodnik" w Sieci "z dn 16 VI opisał niemieckie interesy Latkowskiego . Obszerny tekst gangsterskiej przeszłości obecnego redaktora naczelnego Wprost .
Teraz menażer obciąża następnego redaktora tej gazety . Zaczyna robić się ciekawie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szef tego pisma sam jest umoczony sprawę kryminalną, za którą był skazany prawomocnym wyrokiem.Idiotyczna obrona laptopa,musiał być bardzo przerażony dostaniem się tego sprzętu w obce ręce.Może prawda wyjdzie na jaw a Kaczynski sam chyba jest w tę sprawę powiązany. ???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.