Facebook Google+ Twitter

Mentorzy w Rzymie

Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” Krajowej Izby Gospodarczej wraz z włoskim partnerem E.Ri.Fo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej wizycie studyjnej we Włoszech!

W ramach innowacyjnego projektu „Zatrudnienie Fair Play. Zostań Mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w województwie mazowieckim” organizujemy bezpłatną wizytę studyjną w firmach włoskich wykorzystujących innowacyjne formy e-learningu w programach mentoringowych. Wizyta odbędzie się w dniach 8-11 maja 2013 r. w Rzymie (Włochy). Tematem przewodnim spotkania będą praktyczne sposoby wykorzystania innowacyjnych narzędzi w zarządzaniu wiekiem.

Dlatego jeśli:
 są Państwo zainteresowani wykorzystywaniem potencjału starszych pracowników;
 interesują Państwa nowoczesne narzędzia przekazywania wiedzy młodszym pracownikom;
 chcą Państwo poznać włoskie firmy i dodatkowo…
 pracują Państwo w małych i średnich przedsiębiorstwach na Mazowszu oraz…
 mają Państwo 50 lat lub więcej*…

zachęcamy do przesyłania do nas zgłoszeń w terminie do 20 marca br. do godziny 16.00. Jednocześnie informujemy Państwa, że w wizycie studyjnej może wziąć udział jedynie 5 pracowników z Mazowsza – w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona!

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o bardzo uważne zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami rekrutacyjnymi, które przesyłamy Państwu w załączeniu. Jednocześnie zwracamy się z ogromną prośbą o upowszechnienie niniejszego zaproszenia wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych pracowników Państwa firmy.

W celu dokładnego zapoznania się ze szczegółami projektu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej zostanmentorem.pl. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Projektu pod numerem tel. (22) 630 98 01.

*pozostałe wymagania w załączonym liście zapraszającym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.