Facebook Google+ Twitter

Merkel doktorem honoris causa Politechniki Wrocławskiej

Za wspieranie Europejskiej Przestrzeni Badawczej i uprawianie polityki nacechowanej mądrością uczonego, kanclerz Niemiec Angela Merkel została dziś doktorem honorowym Politechniki Wrocławskiej.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Rektor uczelni prof. Tadeusz Więckowski (po prawej) i prof. Tadeusz Luty (po lewej), promotor doktoratu.  Fot. T. Sierpiński
Rektor uczelni prof. Tadeusz Więckowski (po prawej) i prof. Tadeusz Luty (po lewej), promotor doktoratu. Fot. T. Sierpiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Dobre zdjęcia (mimo dużej odległości i sztucznego światła :) )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krótko: Plus ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obszernej odpowiedzi udzielłem Panu pod tekstem: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie Sierpinski. Ponownie nawołuję do uczciwości i rzetelności dziennikarskiej i wykreśleniu tytułu "prof." panu Ministrowi Bartoszewskiemu z opisu zdjęcia ( trzeci rząd od góry prawe zdjęcie). W końcu pan Władysław Bartoszewski chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej w Niemczech za używanie nieprzysługujących mu tytułów wypowiedział się publicznie w springerowskim, wiec na rynku polskim obiektywnie relacjonującym "Dzienniku" z dnia 26.08.2008 na stronie 5 w sposób jednoznaczny i wiarygodny, ze profesorem nie jest.

http://miroslawkraszewski.salon24.pl/91051,index.html

Wnoszę wiec oficjalnie i zasadnie o wykreślenie tego niegodnego, fałszywego tytułu przez Pana lub redakcje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autora zdjęć pana Sierpińskiego uprasza się o wykreślenie fałszywego "prof." panu ministrowi Władysławowi Bartoszewskiemu w ramach dziennikarskiej rzetelności przekazu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyjątkowo perfidne szyderstwo. Niemcy robią wszystko ażeby zepsuć stosunki polsko-niemieckie począwszy od konsekwentnych politycznych sadowych i urzędowych zakazow języka polskiego Polakom w ramach zaprowadzania nowego porzadku pod haslem "Deutsche Leitkultur" czyli Niemiecka kultura wiodąca a kończąc na energetycznej izolacji Polski.

Pan Władysław Bartoszewski dal się poznać Polonii jako osoba asystująca pani Prof. Gesine Schwan w legalizacji zakazów języka polskiego polskim dzieciom i ich rodzicom w Niemczech, jako człowiek i urzędnik RP który odmówił Polakom interwencji przeciwko dyskryminacji Polaków. Dyskryminacji polegającej na urzędowych, sadowych i politycznych zakazach języka polskiego i oficjalnemu wynaradawianiu polskich dzieci nazywanemu dzisiaj po niemiecku "Nationale Säuberung" w odróżnieniu do zarezerwowanego przez Niemców do przeszłości, pojęcia "Zwangsgermanisierung"

Chyba tylko za to pani Angela Merkel tytułuje go ironicznie "profesorem" i nadaje dalej ton stosunkom polsko-niemieckim w których to traktuje się przez Niemców pana ministra Bartoszewskiego obraźliwie i szyderczo tak jak tragiczna komediowa figurę z ulicznego przedstawienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

hahaha babka zasypiała podczas uroczystości . Czytaliście o tym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za fotorelację :)
Wykształcona kobieta!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za spójną fotorelację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miasto zakorkowane, pulsująca sygnalizacja. Żeby chociaż doszło do jakiegoś spotkania na szczycie, ale nawet tego nie umieliśmy wykorzystać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.