Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10924 miejsce

Merkel doktorem honoris causa Politechniki Wrocławskiej

Za wspieranie Europejskiej Przestrzeni Badawczej i uprawianie polityki nacechowanej mądrością uczonego, kanclerz Niemiec Angela Merkel została dziś doktorem honorowym Politechniki Wrocławskiej.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Rektor uczelni prof. Tadeusz Więckowski (po prawej) i prof. Tadeusz Luty (po lewej), promotor doktoratu.  Fot. T. Sierpiński
Rektor uczelni prof. Tadeusz Więckowski (po prawej) i prof. Tadeusz Luty (po lewej), promotor doktoratu. Fot. T. Sierpiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Dobre zdjęcia (mimo dużej odległości i sztucznego światła :) )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krótko: Plus ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obszernej odpowiedzi udzielłem Panu pod tekstem: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie Sierpinski. Ponownie nawołuję do uczciwości i rzetelności dziennikarskiej i wykreśleniu tytułu "prof." panu Ministrowi Bartoszewskiemu z opisu zdjęcia ( trzeci rząd od góry prawe zdjęcie). W końcu pan Władysław Bartoszewski chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej w Niemczech za używanie nieprzysługujących mu tytułów wypowiedział się publicznie w springerowskim, wiec na rynku polskim obiektywnie relacjonującym "Dzienniku" z dnia 26.08.2008 na stronie 5 w sposób jednoznaczny i wiarygodny, ze profesorem nie jest.

http://miroslawkraszewski.salon24.pl/91051,index.html

Wnoszę wiec oficjalnie i zasadnie o wykreślenie tego niegodnego, fałszywego tytułu przez Pana lub redakcje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autora zdjęć pana Sierpińskiego uprasza się o wykreślenie fałszywego "prof." panu ministrowi Władysławowi Bartoszewskiemu w ramach dziennikarskiej rzetelności przekazu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyjątkowo perfidne szyderstwo. Niemcy robią wszystko ażeby zepsuć stosunki polsko-niemieckie począwszy od konsekwentnych politycznych sadowych i urzędowych zakazow języka polskiego Polakom w ramach zaprowadzania nowego porzadku pod haslem "Deutsche Leitkultur" czyli Niemiecka kultura wiodąca a kończąc na energetycznej izolacji Polski.

Pan Władysław Bartoszewski dal się poznać Polonii jako osoba asystująca pani Prof. Gesine Schwan w legalizacji zakazów języka polskiego polskim dzieciom i ich rodzicom w Niemczech, jako człowiek i urzędnik RP który odmówił Polakom interwencji przeciwko dyskryminacji Polaków. Dyskryminacji polegającej na urzędowych, sadowych i politycznych zakazach języka polskiego i oficjalnemu wynaradawianiu polskich dzieci nazywanemu dzisiaj po niemiecku "Nationale Säuberung" w odróżnieniu do zarezerwowanego przez Niemców do przeszłości, pojęcia "Zwangsgermanisierung"

Chyba tylko za to pani Angela Merkel tytułuje go ironicznie "profesorem" i nadaje dalej ton stosunkom polsko-niemieckim w których to traktuje się przez Niemców pana ministra Bartoszewskiego obraźliwie i szyderczo tak jak tragiczna komediowa figurę z ulicznego przedstawienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

hahaha babka zasypiała podczas uroczystości . Czytaliście o tym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za fotorelację :)
Wykształcona kobieta!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za spójną fotorelację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miasto zakorkowane, pulsująca sygnalizacja. Żeby chociaż doszło do jakiegoś spotkania na szczycie, ale nawet tego nie umieliśmy wykorzystać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.