Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23110 miejsce

Merkuriusz Wiosna 2015

Ukazało się Wiosenne wydanie Merkuriusza targowo - kongresowego. Wydawcą tego periodyku jest Firma Targi w Krakowie.

Okładka Merkuriusz Wiosna 2015 / Fot. Scan okładki We wstępie do wiosennego wydania Pani Grażyna Grabowska między innymi napisała cyt.

... Między decyzją o budowie EXPO Kraków, a oddaniem go do użytku minęło kilka lat, ale nie upłynęły one na tysiącach prób, tylko na setkach godzin dyskusji, szkiców, narad i wizyt na budowie.

W maju ubiegłego roku oddaliśmy obiekt do użytku. Co można o nim powiedzieć dzisiaj, po wielu imprezach targowych, konferencjach, bankietach, spotkaniach ...

Targi stomatologiczne kolejny raz od otwarcia Kompleksu Wystawienniczego EXPO Kraków pokazały jaka jest potrzeba Miasta Krakowa i Regionu Małopolski na taki obiekt, jak też na potrzeby organizacji dużych imprez targowych, konferencji. Należy brać pod uwagę, że jest to inwestycja i obiekt powstały wyłącznie z kapitału polskiego.

Będąc na imprezie targowej przy ul. Galicyjskiej w Krakowie warto zaopatrzyć się w ten bezpłatny periodyk, który nie tylko opisuje już o historycznych wydarzeniach, ale też o nowinkach targowych w 2015 roku.

W najbliższym okresie warto odwiedzić: Festiwal Zawodów w Małopolsce, Moto Show, Jubinalia czy na jesieni tradycyjne Targi Książki, które zaliczane są do największych w Polsce i Europie.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.