Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7049 miejsce

Męskie Granie 2013 w Żywcu

Miejsce międzypokoleniowych, muzycznych spotkań oraz kolebka Męskiego Grania wyrażone za pomocą jednego słowa - Żywiec.

 / Fot. M. WaligóraPierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej edycji Męskiego Grania zostały ujawnione 10 czerwca w żywieckim Browarze Arcyksiążęcym. Po raz drugi dyrektorem artystyczny została Katarzyna Nosowska, tym razem w towarzystwie O.S.T.R. Ich potencjał został zaprezentowany w singlu promującym trasę - „Jutro jest dziś”.

 / Fot. M. Waligóra31 sierpnia 2013 roku w Amfiteatrze pod Grojcem odbył się koncert finałowy w ramach tegorocznej trasy Męskiego Grania. Na scenie wystąpili: Modulators, The Sunlit Earth, Mela Koteluk, Kaliber 44, Myslovitz, Czesław Śpiewa. Ponadto duety: Zorak z O.S.T.R, Hey w towarzystwie Czesława Mozila, Michał Urbaniak z O.S.T.R. oraz Czesław Mozil z Melą Koteluk.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, pula biletów została wyczerpana już dwa tygodnie przed koncertem.

 / Fot. M. WaligóraPo raz pierwszy fani muzyki, nie będący bezpośrednimi uczestnikami zdarzeń, dzięki transmisji online mogli nie tylko śledzić przebieg koncertu, ale też go współtworzyć i wpływać na to, co będzie miało miejsce na scenie. Łącznie internetowa widownia osiągnęła liczbę ponad 200 tysięcy. Publiczność zgromadzona na wydarzeniu mogła posłuchać medley’a singli z wcześniejszych edycji projektu w wykonaniu DJ Eproma, była świadkiem występu Kalibra 44 i O.S.T.R., zobaczyła występ dyrektora artystycznego na skrzypcach. Historycznym momentem był pierwszy bis od początku istnienia Męskiego Grania w wykonaniu zespołu Hey.

 / Fot. M. Waligóra„Jestem mega, mega szczęśliwa, że mogłam być częścią tego wydarzenia. Mrowią mnie silnie dłonie od bicia braw tym wszystkim, którym zawdzięczam to, że mogłam tutaj się pojawić, setkom osób odpowiedzialnych za organizację i publiczności. Naprawdę jestem z tego powodu szczęśliwa i bardzo dziękuję za ten rok” – tak podsumowała tegoroczną trasę dyrektor artystyczna, Katarzyna Nosowska.
„To jest niesamowite, spełnienie moich najskrytszych artystycznych marzeń. Dojdzie to pewnie do mnie za miesiąc, ale na razie mogę powiedzieć tyle, że jestem wzruszony tym wszystkim i myślę sobie, że mogłoby to trwać wiecznie. Cieszę się, że mogłem to współtworzyć wraz z takimi znakomitymi artystami. Dziękuję wszystkim” – dodał O.S.T.R.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.