Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6987 miejsce

Męskość można stracić także w centrum Szczecina

Na ul. Wojciecha samochody zastawiają chodnik i przechodnie są zmuszeni chodzić po ścieżce wydeptanej przy chodniku, narażając się m.in. na nadzianie się na hydrant. Skutki takiej kolizji mogą być daleko idące (można nawet stracić męskość).

Po zbudowaniu i uruchomieniu Galerii Kaskada ul. Wojciecha stała się ulicą graniczącą z galerią. Może dlatego jest teraz ciągle zatłoczona, bo parkują tu klienci i pracownicy galerii. Jest to o tyle dziwne, że jest już otwarty rozległy parking pod Galerią Kaskada. Jednak parking pod galerią jest płatny i klienci oraz pracownicy galerii wolą stawiać samochody na chodniku ul. Wojciecha.

Cała szerokość chodnika wzdłuż ul. Wojciecha (od strony parku naprzeciw przejścia dla pieszych) jest zastawiona samochodami, nie zostawiając miejsca na chodniku na przejście dla pieszych. Co prawda, piesi zmuszeni tą sytuacją, poruszają się ścieżką obok chodnika (pozostała jeszcze po pracach budowlanych przy budowie galerii) i brną w kałużach oraz błocie, zepchnięci przez parkujących na chodnikach kierowców.

Niestety, na środku wydeptanej ścieżki stoi wysoki hydrant, na którym (jak wiemy to z wypadku w Dobrej Szczecińskiej), można stracić męskość (jądra). W takim wypadku ciekawa jestem, kogo ewentualny poszkodowany podałby do sądu: właściciela hydrantu czy kierowców samochodów, którzy parkują tak beztrosko, uniemożliwiając pieszym przejście po chodniku.

Rozumiem, że Szczecin to jeden wielki parking samochodowy, że w centrum niełatwo o miejsca parkingowe, że samochody parkują na trawnikach, na chodnikach i ulicach w podwójnych rzędach obok siebie, np. na ul. Henryka Pobożnego (plac Mickiewicza), jednak kierowcy muszą respektować prawa pieszych, m.in. do przejścia suchą nogą w centrum wielkiego miasta Szczecina, bez narażania ich na kolizje z hydrantem i możliwość utraty męskości (jąder).Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Sądzę, że nie tylko mężczyźni mogą stracić..., ale i kobiety...
Z innej strony patrząc, należy stwierdzić, że jeśli kogoś stać robić zakupy w "gk" to powinien parkować pod nią!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapomniałam dodać, że można stracić męskość na hydrancie w nawiązaniu do artykułu: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ch. K.
  • Ch. K.
  • 24.12.2011 09:06

Te blokujące chodnik samochody wyraźnie naruszają bezpieczeństwo poruszania się pieszych i w takich przypadkach potrzebna jest interwencja. SM ma właścicieli pokazanych aut, z numerami rejestracyjnymi pokazanymi na fotografiach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krystyna
  • Krystyna
  • 24.12.2011 09:02

Bo Strażnicy Miejscy są od wyższych celów - choćby do nagród i orderów ;)
Albo "pilnowania" jak inni pracują.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fortunaima
  • fortunaima
  • 24.12.2011 08:59

... SM chwaliła się nowym i pięknym nabytkiem do ściągania nieprawidłowo zaparkowanych aut. I pewnie ten kolos stoi w garażu, bo za duży żeby zasadzać się na właścicieli piesków, zwłaszcza tych wyprowadzanych na kompletnym odludziu, jakim są np: okolice Jeleniego Stawu na Kijewie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
christoph
  • christoph
  • 24.12.2011 08:57

Zostawić prezent na szybie i dzwonić na SM.
Robić zdjęcie każdemu po kolei aby było widać nr rejestracyjny i wysłać do SM.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 23.12.2011 18:07

Św Wojciecha , to raz ! Po drugie niech każdy uważa jak łazi. Nie jest tak strasznie jak pisze autorka. Co przezorniejszym proponuję ochraniacze na jajka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Zobacz także:

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.