Messi kolejny raz ratuje Barcelonę

W ostatnim meczu hiszpańskiej Primera Division Barcelona pokonała na Camp Nou Betis Sevilla 4:2.

/ Fot. Christopher JohnsonMecz zaczął się od małej niespodzianki, gdyż na prowadzenie już w 2 minucie wyszła drużyna gości. To podrażniło gospodarzy czego efektem było wyrównujące trafienie Sancheza. Na przerwę jednak z podniesionymi głowami schodzili piłkarze Betisu, którym udało się zdobyć bramkę
„do szatni”.
Po zmianie stron sytuacja wróciła do normy i to Barcelona prowadziła grę. Bramkę wyrównującą zdobył Villa, który zaraz po jej zdobyciu został zmieniony. Na boisku pojawił się Leo Messi.
Po kilku minutach wyprowadził Barcelonę na prowadzenie, a w 71. minucie zdobył bramkę na 4:2.
4 kolejki przed końcem ligi Barcelona ma 11 przewagi nad drugim w tabeli Realem Madryt i jeżeli za tydzień pokona Atletico Madryt mistrzostwo kraju wróci do Katalonii.