Facebook Google+ Twitter

Meta 73. TOUR de POLOGNE w Krakowie

Kolejny 73. Tour de Pologne UCI World Tour jest coraz bliżej, Czwartek 30 czerwca w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej odbyło się uroczyste podpisanie Umowy na organizacje w Krakowie ostatniego etapu tej imprezy na terenie Krakowa.

Moment podpisania umowy o organizacji mety w Krakowie. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Wyjątkowo w tym roku Wymiana podpisanych dokumentów. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków start 73. Tour de Pologne UCI World Tour ruszy 12 lipca z Radzymina, potem przez Warszawę, Tarnowskie Góry, Katowice, Zawiercie, Nowy Sącz, Rzeszów, Wieliczkę, Zakopane, Bukowinę Tatrzańska uczestnicy swoje zmagania zakończą jazdą indywidualną na czas w Krakowie.

Mapka 7 Etapu73. Tour de Pologne UCI World Tour. / Fot. Scan Finał tej międzynarodowej Mapka Etapu w Krakowie. / Fot. Scan imprezy kolarskiej zakończy się w poniedziałek 18 lipca na Rynku Głównym w Krakowie.

W dniu 30 czerwca w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie odbyła się uroczysta prezentacja finałowego etapu, gdzie nastąpiło uroczyste podpisaniem umowy na organizację ostatniego etapu i mety w Krakowie. Umowę w obecności dziennikarzy i uczestników konferencji prasowej podpisali:
- Czesław Lang Dyrektor Generalny Team, Lang Team.Czesław Lang Dyrektor Generalny Lang Team. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków
Katarzyna Król – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków - Katarzyna Król – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu.
- Krzysztof Kowal – Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Impreza krakowska rozpocznie się o godzinie 13.00. Natomiast planowana zakończenie z dekoracja zawodników około godz. 18.40

Podczas konferencji odbył się premierowy pokaz pucharów, które będą nagrodami w konkursie „Najpiękniejsze Miasto Tour de Pologne”. Dzieła są autorstwa Bartłomieja Kolbusza z Bukowiny Tatrzańskiej oraz wykonane przez niego i jego współpracowników. Do wykonania pucharów użyli m.in. oryginalne części rowerowe. W każdym pucharze jest wmontowany tzw. minikomputer.

Organizatorzy na tle jednego z pucharów. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Nagrody będą przyznane w trzech kategoriach:
- Miasto Startowe.
- Miasto Etapowe
- Miasto Premii.

Szkoda, że zakończenie Uczestniczki konferencji. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków tej imprezy kolarskiej w Krakowie odbędzie się w poniedziałek, a nie tradycyjnie w niedzielę. Jednym z ważniejszych od wielu lat sponsorów Tour de Pologne jest tradycyjnie Firma Skandia Vienna Insurance Group. Warto śledzić informacje o tej imprezie na stronie www.zis.krakow.pl

(zdjęcia chroni prawo autorskie)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.