Facebook Google+ Twitter

Metal Hammer Festiwal już 27 sierpnia w katowickim Spodku

Już 27 sierpnia, w katowickim Spodku odbędzie się prawdziwe święto ciężkiej muzyki- Metal Hammer Festiwal. Tego dnia na scenie "kosmicznej hali" pojawią się takie gwiazdy jak amerykańska grupa Korn, Opeth czy Riverside.

Jubileuszowa, piata edycja "Metal Hammer Festiwal" już 27 sierpnia odbędzie się w katowickim Zespół Korn będzie największą gwiazdą tegorocznego Metal Hammer Fetsiwal / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Korn_MTV_Asia_Awards_2006.jpg&filetimestamp=20070609044435Spodku. Fani ciężkiej muzyki czekali na to wydarzenie już od czerwca, kiedy na warszawskim Bemowie wystąpili m.in Metallica, Slayer czy Megadeth podczas Sonisphere festiwal. W tym roku organizatorom udało zaprosić wielkie gwiazdy tego gatunku muzycznego, które z pewnością przyciągną tłumy do "kosmicznej hali"...

Niekwestionowanym magnesem do zakupu biletu będzie amerykańska grupa Korn. Zespół w tym roku promuje swoją nowa płytę "Korn III - Remember Who You Are", która ukazała się w sklepach Spodek będzie miejscem pielgrzymki fanów ciężkiej muzyki / Fot. Paweł Kiliańskiw połowie lipca. Oprócz kawałków z najnowszego krążka, nie zabraknie takich przebojów jak "Word up", "Ewolution" czy "Freak on a leash". Właśnie za ten ostatni kawałek zespół został uhonorowany nagrodą Grammy, co wystarczająco podkreśla ich prestiż. Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, że Korn plasuję się na 53 miejscu listy 100 Greatest Artists of Hard Rock, sporządzonej przez muzyczną stacje telewizyjną VH1.

Rozkład jazdy Metal Hammer Festiwal:

13.30 - Votum
14.20 - Jurojin
15.10 - Katatonia
16.35 - Pain Of Salvation
17.45 - Riverside
19.00 - Opeth
21.00 - Korn

Bilety można nabywać za pośrednictwem strony ticketpro.pl lub w dniu koncertu w kasach Spodka. Ceny wejściówek zaczynają się od 140 zł w zależności do sektora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.