Facebook Google+ Twitter

Metallica i Tool

Wciąż jeszcze w pamięci mamy niedawne koncerty Metalliki w Europie, a już powoli zaczyna się coraz więcej mówić o następnych tegorocznych występach.

Teraz będą pozdrawiać fanów w dalekiej AzjiPo Europie czas na Daleki Wschód. Powoli potwierdzane są supporty oraz uczestnicy Summer Sonic Festival, którzy zagrają u boku Metalliki w Tokio i Osace w Japonii oraz Seulu w Korei. I tak na festiwalu japońskim zagrają m.in. Deftones (bezpośrednio przed Metalliką), Linkin Park, Avenged Sevenfold, Stone Sour, Lostprophets czy Tool. Ten ostatni zespół zagra również bezpośrednio przed Metalliką w Korei. Koncert ten, jak na razie ostatni anonsowany na ten rok, zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wspólne występy na scenie Metalliki oraz jej supportów. Czy podobnie jak z MetAllice In Chains będziemy mieli doczynienia z MeTOOLicą?

Poniżej terminy koncertów.

12 sierpnia – Tokyo, JAP - Summer Sonic Festival

13 sierpnia – Osaka, JAP - Summer Sonic Festival

15 sierpnia – Seoul, SKO - Seoul Olympic Main Stadium

Aby jednak nie zatrzeć w pamięci czerwcowych koncertów w Europie informujemy, że na witrynie LiveMetallica.com dostępnych jest już siedem tegorocznych koncertów, a prawdopodobnie w ciągu najbliższych paru dni zostaną uzupełnione koncerty z Austrii i Włoch. Bootlegi te to doskonała jakość całego Master Of Puppets zagranego na żywo oraz nowego utworu, a także wiele innych niespodzianek (np. Nothing Else Matters z Jerrym Cantrelem na wokalu czy Damage Case z Lemmym Kilmisterem).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.