Facebook Google+ Twitter

Metallica na Sonisphere 2014. W czerwcu zagra na Stadionie Narodowym

Sonisphere Festival po rocznej przerwie ponownie zagości w Polsce. Tym razem impreza przenosi się na Stadion Narodowy, gdzie w czerwcu 2014 roku głównym zespołem będzie Metallica! Reszta zespołów zostanie ogłoszona w późniejszym czasie.

 / Fot. Materiały prasoweJako szczególny hołd dla swoich fanów, zespół zaprezentuje "Metallica By Request ", interaktywne doświadczenie koncertowe.

Fani, którzy zakupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utworów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30 letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów, a ponieważ Metallica również czynnie brać będzie udział w zabawie 18 piosenką będzie zupełnie nowy utwór! Na www.metallica.com fani będą mogli śledzić jak kształtują się głosy na poszczególne koncerty w europejskich miastach.

"Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca " powiedział Lars Ulrich. „Dodatkowo fakt, że wszyscy nasi fani wybiorą utwory, które zagramy będzie fantastycznym projektem, następnym poziomem zabawy i zdjęciem obowiązku z moich rąk czyli faceta, który zazwyczaj spisuje setlistę!"

Sonisphere Festival w Polsce w 2014 roku odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 11 lipca. Bilety na festiwal będą dostępne w sprzedaży od Piątku, 6 grudnia od godziny 10:00 na stronie LiveNation.pl.

Odwiedzajcie www.metallica.com po więcej szczegółów, sprawdzajcie proces głosowania na set listę.

Jak podaje LiveNation Polska: "Kolejne zespoły, które wystąpią na Sonisphere Festival ogłosimy wkrótce!", jednak od tygodnia w sieci krążą pogłoski, że mogą być to m.in: Slayer, Gojira, Mastodon i Ghost. Informacje te nie są jeszcze nie potwierdzone.

Bilety dostępne: od 6 grudnia, 10:00 CET
Fan Club pre sale: 5 grudnia 09.00 – 6 grudnia 09.00
Ceny biletów: od 198zl
Bilety dostępne na: www.LiveNation.pl
Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl!
Merchandise METALLICA dostępny na Live Nation Store Polska!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

znowu Metallica? trzeci raz już, znowu po najmniejszej linii oporu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.