Facebook Google+ Twitter

Metallica powróciła! Posłuchaj utworu "Hardwired", który zapowiada nową płytę (wideo)

Metallica trzymała swoich fanów w oczekiwaniu na nowego długograja aż osiem lat. Już wiadomo, że "Hardwired... To Self-Destruct" pojawi się 18 listopada. Dwupłytowe wydawnictwo to blisko 80 minut muzyki z najwyższej próby thrashem.

Metallica - 'Hardwired' ; kadr YT / Fot. screenshot by Pawel JankowskiMetallica trzymała swoich fanów w oczekiwaniu na nowego długograja aż osiem lat. Już wiadomo, że "Hardwired... To Self-Destruct" pojawi się 18 listopada. Dwupłytowe wydawnictwo to blisko 80 minut muzyki z najwyższej próby jakością "thrash".

Jak mówią członkowie zespołu: " 'Hardwired..." przedstawia kolejny etap naszej podróży jako METALLICA". Zaś Lars Ulrich zdradza, że mimo oficjalnie ogłoszonej daty premiery, "album nie jest jeszcze ukończony". Jednakże nie ma powodów do niepokoju, dziennikarze Blabbermouth cytują słowa perkusisty: "Wszystko będzie gotowe w następnym tygodniu lub coś koło tego."

Poniżej załączony film pilotuje nową płytę pierwszym z niej singlem. Światowa premiera utworu, miała miejsce ledwie dzień wcześniej na falach eteru stacji radiowej 93X w Minneapolis. Właśnie w tym mieście zagrają w sobotę. Metallica zapowiada, że w nadchodzących dniach będzie ich słychać co raz więcej i częściej.

Pierwszy singiel z "Hardwired..." zdaje się być miłą niespodzianką z łyżeczką retrospektywnego dziegciu. Czyżby czterej jeźdźcy thrashu postanowili kontynuować i rozwijać myśl twórczą najlepszych czasów swojej kariery? Sekcja rytmiczna porywa niczym "Battery", zaś Hamett odchodzi od przydługich riffowanych wycieczek. Sam Ulrich jednak mówi: "To na pewno brzmi jak METALLICA. Prawdopodobnie jest mniej frenetyczne niż ostatnia płyta. Wtedy Rick Rubin rzeczywiście zachęcił nas, by po raz pierwszy zainspirować się własną przeszłością" - i jak dalej dodaje duński bębniarz - "Tym razem jest to trochę inną rzeczą."


Lista utworów:

Disc One

Metallica - 'Hardwired... To Self-Destruct' (LP 2016); prawdopodobnie okładka płyty, której premierę zapowiedziano na 18 listopada. http://www.geeksofdoom.com/2016/08/18/metallica-hardwired-video / Fot. geeksofdoom01. Hardwired
02. Atlas, Rise!
03. Now That We're Dead
04. Moth Into Flame
05. Am I Savage?
06. Halo On Fire

Disc Two

01. Confusion
02. Dream No More
03. ManUNkind
04. Here Comes Revenge
05. Murder One
06. Spit Out The Bone

Disc Three (Deluxe Edition Only)

01. Lords Of Summer
02. Riff Charge (Riff Origins)
03. N.W.O.B.H.M. A.T.M. (Riff Origins)
04. Tin Shot (Riff Origins)
05. Plow (Riff Origins)
06. Sawblade (Riff Origins)
07. RIP (Riff Origins)
08. Lima (Riff Origins)
09. 91 (Riff Origins)
10. MTO (Riff Origins)
11. RL72 (Riff Origins)
12. Frankenstein (Riff Origins)
13. CHI (Riff Origins)
14. X Dust (Riff Origins)


źródło: Metallica (official site)
Blabbermouth

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.