Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14123 miejsce

Metallica udostępnia nowy album w sieci. Możesz go posłuchać za darmo (wideo)

Zespół, który bywał nieprzejednany w kwestiach praw autorskich i skutecznie walczył z sieciową samowolą, prezentuje swoje najnowsze dzieło za darmo. "Hardwired... to Self-Destruct" na 48 godzin przed światową premierą, już na YT. Legalnie!

Metallica - `Hardwired... to Sel-Destruct` (LP 2016) http://www.geeksofdoom.com/2016/08/18/metallica-hardwired-video / Fot. geeksofdoomOd kilku tygodni Metallica podnosiła temperaturę oczekiwania na swój nowy album. Pojawiały się kolejne filmy z singlami pilotującymi LP "Hardwired... to Self-Destruct", oprócz tego spotkania z fanami, wywiady i inne medialne fajerwerki. Tymczasem od kilkunastu godzin rozpoczął się prawdziwy blitzkrieg thrashowego kwartetu!

Rzecz jakiej nie spodziewał się chyba nikt. Najnowsza płyta, której premierę zapowiedziano na 18 listopada, już powszechnie dostępna! Do tego za darmo! Zespół postanowił oddać "Hardwired... to Self-Destruct" w formie teledysków na YouTube. Pomyśleć, że właśnie Metallica onegdaj toczyła krwawe boje z Napsterem i sieciowym piractwem, by nie tracić na zyskach.

Triumfalny pochód nowego wydawnictwa został pomyślany jako cykl odsłon. Rozpoczęcie miało miejsce wczoraj w samo południe czasu EST, u nas trochę później. Rozkład rzeźni poniżej:

Metallica (2016) http://www.geeksofdoom.com/2016/08/18/metallica-hardwired-video / Fot. geeksofdoom16 listopada

18:00 – „Dream No More”; reż. Tom Kirk
20:00 – „Confusion”; reż. Claire Marie Vogel
22:00 – „ManUNkind”; reż. Jonas Åkerlund

17 listopada

0:00 – „Now That We’re Dead”; reż. Herring & Herring
2:00 – „Here Comes Revenge”; reż. Jessica Cope
4:00 – „Am I Savage”; reż. Herring & Herring
6:00 – „Halo On Fire”; reż. Herring & Herring
8:00 – „Murder One”; reż. Robert Valley
10:00 – „Spit Out The Bone”; reż. Phil Mucci
12:00 – „Lords of Summer”; reż. Brett Murray

Cóż dodać, cóż ująć? Wstrzymajmy się z ostatecznymi ocenami do czasu, aż poznamy materiał z całej płyty. Osobiście bardzo jestem ciekaw "Murder One" i cover versions. Tych ostatnich powyższy plan nie przewiduje ale kto wie...? Do niedawna Metallica wystawiała fanów na próby cierpliwości, teraz częściej zaskakuje niespodziankami. A już jutro piątek...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.