Facebook Google+ Twitter

Metallica w Polsce w przyszłym roku?

Pojawiły się pierwsze pogłoski na temat koncertu Metalliki w Polsce. Zespół miałby wystąpić w marcu przyszłego roku w Łodzi.

James Hetfield z zespołu Metallica / Fot. PAPJak podaje serwis DeathMagnetic.pl, według niepotwierdzonych źródeł, "Czterej Jeźdźcy" zagrają na wiosnę w łódzkiej hali Arena Łódź. Plotki pochodzą najprawdopodobniej od osób związanych z agencją organizującą koncerty - Live Nation.

Prawdopodobieństwo występu Metalliki w Polsce

Szanse na koncert legendy metalu w naszym kraju już w marcu przyszłego roku są bardzo duże. Przypomnijmy, że 7 maja podczas koncertu w niemieckim Lipsku, gdzie było bardzo dużo Polaków, James Hetfield spostrzegłszy biało-czerwoną flagę pod koniec utworu "One", poprosił o jej dokładne rozłożenie, a następnie powiedział: "Będziemy tu [w Polsce - przyp. red.] już wkrótce".

Jakby tego było mało, warto przypomnieć, że na koniec ostatniego koncertu w Polsce, (28.05.2008, Chorzów), Lars Ulrich zadeklarował, iż "Metallica wróci za rok z nową płytą" [Death Magnetic - przyp. red.].

Aby rozbudzić wśród fanów jeszcze większy apetyt, trzeba przywołać sytuację sprzed prawie dwóch lat, kiedy to plotki o koncercie "Czterech Jeźdźców" na chorzowskim Stadionie Śląskim pojawiły się na niecałe dwa tygodnie przed oficjalną informacją. Czy podobnie będzie i tym razem? Miejmy nadzieję, że tak.

Obecna trasa koncertowa Metalliki, na której muzycy promują wydany 12 września 2008 roku album "Death Magnetic", odbywa się pod szyldem World Magnetic Tour.

Poniżej utwór "The Unforgiven" z zeszłorocznego występu Metalliki w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

B.Sadowski
  • B.Sadowski
  • 30.09.2011 11:17

Zapraszamy do Wrocławia ... stadion gotowy !!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Metallica zagra... ale w Warszawie 16 czerwca :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

taaaaaaak... Lars Ulrich w 2004 roku w Chorzowie też mówił, że przyjadą za rok...:) przyjechali po 4 latach :) teraz będzie podobnie...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oby... OBY.... Może w końcu wybiorę się na ich koncert :) Bardzo optymistyczny news ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem na tak!! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak! tak! TAK! Zapraszamy do Łodzi!!!! :D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.