Facebook Google+ Twitter

Metallica w Poznaniu?

Sala wypełniona po sufit ostrymi, thrash metalowymi dźwiękami, mnóstwo fanów oraz niepowtarzalna, wspaniała atmosfera. To wszystko i jeszcze więcej już 22 stycznia w klubie Piwnica 21 w Poznaniu.

Oficjalny plakat promujący imprezę / Fot. Piwnica 21Tak to już jest z naszą Polską, że zamiast przyciągać gwiazdy światowego formatu, odstrasza je swoją biernością. Nie robimy prawie nic, lub po prostu robimy za mało, by przyciągnąć do siebie zachodnie gwiazdy muzyki metalowej. Niektórzy wyjeżdżają poza granice kraju, by tylko zobaczyć swego idola, wydając przy tym spore sumy pieniędzy. Inni z kolei, zadowalają się "martwymi" mp trójkami , a jeszcze inni bezczynnie przyglądają się sytuacji, licząc na to, że ich ulubieńcy zagrają w końcu w Polsce choćby miało to trwać dekady.

Na szczęście są też tacy, którzy biorą sprawy w swoje ręce i pod znakiem ulubionego artysty organizują popularne już w całej Polsce zloty fanów. Tym razem głównym powodem zjazdu stanie się Metallica. Na dużym ekranie z pewnością zobaczymy nagrania z koncertów zespołu (a jest ich sporo). Oprócz tego, każdy potrafiący śpiewać będzie mógł wczuć się w rolę Jamesa Hetfielda dzięki konkursowi karaoke. Na deser, najlepsze kawałki Metallici zagra gość specjalny wieczoru, zespół LSD Project.

- Impreza organizowana jest po raz pierwszy i mamy nadzieję, że będzie to początek spotkań tego typu z bandem Metallica - mówią organizatorzy z klubu Piwnica 21. - Jest to zespół, który gromadzi przy swojej muzyce tak młodych jak i nieco starszych fanów. Liczymy na to, że tego typu spotkania zniosą wszelkie podziały. W końcu łączy nas muzyka.

Wjazd: 5 zł
Start: godz. 20

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Fakt, zagalopowałem się. Dzięki za zwrócenie uwagi.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Metakkica to trash, (chodzi o perkusje, nie śmieci) a nie heavy metal.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.